Úterý 16. srpna 2022, svátek má Jáchym
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

K&V Elektro - široký sortiment elektromateriálu i odborné poradenství

  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost K&V Elektro se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem elektromateriálu. Aby byla svým zákazníkům stále blíže a poskytovala jim patřičný komfort při nákupu, provozuje také eshop E1.cz , kde naleznete kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

K&V Elektro - široký sortiment elektromateriálu i odborné poradenství foto: K&V Elektro

Protože si uvědomují, jak je v tomto odvětví důležité odborné poradenství, objednané zboží z elektronického obchodu si můžete vyzvedávat také na jejich kamenných prodejnách. Máte-li tedy jakékoli dotazy, potřebujete něco upřesnit, chcete vědět, zda jsou nějaké komponenty kompatibilní apod., ve všech případech jsou vám k dispozici odborně vyškolení pracovníci. Pracovníci, které jejich práce baví. S elektromateriálem pracují a mohou vám tak nejlépe poradit nebo doporučit vhodné alternativy.

I pro ty nejnáročnější zákazníky

Všechny položky, které vidíte na eshopu, jsou skladem. Nemusíte se tak obávat delší doby expedice, jak tomu bývá při kompletaci nabídek z externích skladů u jiných dodavatelů elektromateriálu. Sortiment eshopu E1.cz je navíc velmi široký. Můžete zde nakoupit baterie, pojistky, kabely, nářadí, ale i modulové přístroje, topnou a regulační techniku nebo třeba ventilátory a sdělovací a zabezpečovací techniku. Jako doplňkový sortiment zde pořídíte i vánoční osvětlení, a to nejen klasické řetězy, ale také LED figurky a girlandy. Veškeré zboží je certifikované a splňuje požadované bezpečnostní limity.

K&V Elektro - široký sortiment elektromateriálu i odborné poradenství

Pokud jste přece jen nenalezli, co jste hledali, zkontaktujte zákaznické oddělení eshopu E1.cz s individuální poptávkou. Pokusí se pro vás požadovaný elektromateriál zajistit nebo vám nabídnou vhodné alternativy.

Nakoupíte-li v eshopu E1.cz zboží v hodnotě nad 3000,-, máte nárok na dopravu zcela zdarma. Ať už zvolíte doručení přímo k vám domů nebo na firmu, nebo si objednávku vyzvednete na některém z odběrných míst. Jestliže přece jen ještě chcete něco konzultovat s odborníky, navštivte některou z 15 prodejen a zboží si vyzvedněte osobně.

Nahlédněte do světa elektromateriálu přes E1.cz, nakupujte elektroinstalační materiál z pohodlí domova, případně si nechte poradit od odborníků na pobočkách K&V Elektro.

Neklidné nohy či noční děs. Poruchy spánku předcházejí nemocem, říká neurolog

Premium Říká se, že dobrý spánek je sladší než med. Což naznačuje jeho hlavní funkci: nechat tělo odpočinout. A působí i coby...

Oktagon bez Rusů, zájem o ostrovy i kdo s kým o titul. Co chystá Novotný

Premium Letní turnaj na pražské Štvanici zaujal i uznávané zámořské experty, kteří se jinak výhradně věnují nejlepší soutěži...

Dnes se bavím líp i bez drog a alkoholu, říká terapeut a bývalý narkoman

Premium Jeho příběh je drsný, ale má happy end. Čtrnáctileté balancování na hraně s pervitinem, závislost, lži, prostitutky,...

Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 7. soutěžním týdnu?
Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 7. soutěžním týdnu?

Léto venku s eMiminem je tady! Každý týden budeme soutěžit o fantastické ceny v celkové hodnotě 298.000 Kč. Sdílejte své letní zážitky, hodnoťte...