24. prosince 2018 0:01 Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

K&V Elektro - široký sortiment elektromateriálu i odborné poradenství

K&V Elektro - široký sortiment elektromateriálu i odborné poradenství | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy K&V Elektro - široký sortiment elektromateriálu i odborné poradenství | foto: K&V Elektro

Společnost K&V Elektro se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem elektromateriálu. Aby byla svým zákazníkům stále blíže a poskytovala jim patřičný komfort při nákupu, provozuje také eshop E1.cz , kde naleznete kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu.

Protože si uvědomují, jak je v tomto odvětví důležité odborné poradenství, objednané zboží z elektronického obchodu si můžete vyzvedávat také na jejich kamenných prodejnách. Máte-li tedy jakékoli dotazy, potřebujete něco upřesnit, chcete vědět, zda jsou nějaké komponenty kompatibilní apod., ve všech případech jsou vám k dispozici odborně vyškolení pracovníci. Pracovníci, které jejich práce baví. S elektromateriálem pracují a mohou vám tak nejlépe poradit nebo doporučit vhodné alternativy.

I pro ty nejnáročnější zákazníky

Všechny položky, které vidíte na eshopu, jsou skladem. Nemusíte se tak obávat delší doby expedice, jak tomu bývá při kompletaci nabídek z externích skladů u jiných dodavatelů elektromateriálu. Sortiment eshopu E1.cz je navíc velmi široký. Můžete zde nakoupit baterie, pojistky, kabely, nářadí, ale i modulové přístroje, topnou a regulační techniku nebo třeba ventilátory a sdělovací a zabezpečovací techniku. Jako doplňkový sortiment zde pořídíte i vánoční osvětlení, a to nejen klasické řetězy, ale také LED figurky a girlandy. Veškeré zboží je certifikované a splňuje požadované bezpečnostní limity.

K&V Elektro - široký sortiment elektromateriálu i odborné poradenství

Pokud jste přece jen nenalezli, co jste hledali, zkontaktujte zákaznické oddělení eshopu E1.cz s individuální poptávkou. Pokusí se pro vás požadovaný elektromateriál zajistit nebo vám nabídnou vhodné alternativy.

Nakoupíte-li v eshopu E1.cz zboží v hodnotě nad 3000,-, máte nárok na dopravu zcela zdarma. Ať už zvolíte doručení přímo k vám domů nebo na firmu, nebo si objednávku vyzvednete na některém z odběrných míst. Jestliže přece jen ještě chcete něco konzultovat s odborníky, navštivte některou z 15 prodejen a zboží si vyzvedněte osobně.

Nahlédněte do světa elektromateriálu přes E1.cz, nakupujte elektroinstalační materiál z pohodlí domova, případně si nechte poradit od odborníků na pobočkách K&V Elektro.

Najdete na Lidovky.cz