Neděle 26. ledna 2020svátek má Zora -2 °C zataženo Předplatné LN
aktualizováno  Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

KAY River Lofts - prodej zahájen

KAY River Lofts | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy KAY River Lofts | foto: ČTKČTK

Zkušené trio developerů, Karlín Group, Horizon Holding a Ungelt Group, stojí společně u zrodu mimořádného rezidenčního projektu, jemuž charakter a tvář vtiskl oceňovaný český architekt Ivan Kroupa. Výstavba KAY River Lofts probíhá v těsném sousedství Vltavy v pražském Karlíně.

Prodej 55 originálních bytů s nezaměnitelnou atmosférou je od 4.12. zahájen. Generálním dodavatelem stavby je společnost METROSTAV Divize 3 a celková investice do projektu činí 360 milionů korun. Budoucí rezidenti se budou moci stěhovat v druhé polovině roku 2021.

KAY River Lofts

KAY River Lofts tvoří nabídka bytů o velikosti od 53 m2 do 246 m2. Byty jsou ve svých kategoriích nadstandardně velké, například 3+kk nabízí prostor 137 m2. Vkusná neokázalost a minimalismus nechávají vyniknout detailům v nejvyšší kvalitě provedení a použitých materiálech. Jednoduchost a elegance se snoubí s nároky současného životního stylu. Kombinace moderních technologií, značkových zařizovacích předmětů, velkorysých teras s francouzskými okny, charakterizuje KAY River Lofts jako domov plný inspirace.

KAY River Lofts


„KAY River Lofts je z mnoha pohledů originální: umístěním v bezprostředním sousedství s Vltavou, nezaměnitelným půdorysem domu a jedinečně ztvárněnými dispozicemi bytů s dynamikou světla v obytných prostorách. Bílá fasáda vyzdvihuje charakter a noblesu projektu. Respektuje lomené břehy řeky i rytmus proudu vody, ty se propsaly do tvaru lomených teras a originální struktury fasády domu navrženého uznávaným architektem Ivanem Kroupou,“ popisuje Serge Borenstein, partner Karlín Group. A dodává: „Naše stavby nejsou jen objekty, v první řadě mají poskytnout lidem dobré a komfortní bydlení. Zároveň si však uvědomujeme, že tvoříme charakter městské části, a proto klademe důraz na originalitu, nadčasovost, citlivý soulad s prostředím daného místa, které nás inspiruje ke kreativnímu architektonickému řešení.“

Půdorys osmipatrové budovy tvoří velkorysé dispoziční rozvržení 55 bytů s převažující nabídkou 2+kk a 3+kk, které jsou doplněny 5 menšími studii a prostorem kavárny v přízemí. Ve vyšších patrech jsou pak navrženy prostornější byty 4+kk a 5+kk od 150 do 200 m2. Opravdovou lahůdkou KAY River Lofts jsou dva střešní apartmány s rozlohou téměř 250 m2 a terasou 155 m2, které lákají na impozantní výhledy na řeku Vltavu a pražské panorama.

KAY River Lofts


Od 4. prosince jsou byty nabídnuty do prodeje. Jejich představení a individuální přístup při prodeji poskytne exkluzivně prodejní tým Karlín Group. Cena v KAY River Lofts se pohybuje od 130.000 Kč/ m2 bez DPH. V projektu je k dispozici ve třech podzemních patrech 98 parkovacích míst.

KAY River Lofts


„Jsme rádi, že můžeme navázat na tradiční spojení s partnery z Karlín Group, které je vždy inspirující a tvůrčí činností. Společně do Karlína přinášíme opravdový klenot mezi rezidenčními projekty. KAY River Lofts je nezaměnitelné designové bydlení a nás těší, že stojíme u jeho zrodu a stane se součástí našeho portfolia,“ konstatuje Yishay Furman, generální ředitel skupiny Horizon Holding.

Karlín Group a jeho partneři Horizon Holding a Ungelt Partners se zapsali do historie Karlína od roku 2002 již mnohokrát. Za realizacemi jejich projektů stojí vždy renomovaní zahraniční i čeští architekti, jejichž rukopisy mají nezaměnitelný charakter a rozvíjí pestrost a živý charakter Karlína.

Originální bydlení na břehu Vltavy naleznete v Karlíně a detailně na www.kay-riverlofts.cz

Premium

Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

Marek Beneš z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

Premium

TEST: Vyplatí se benzin, hybrid, nebo diesel? Spočítali jsme to

Redakční srovnávací test dieselu, benzinového auta a hybridu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Auto máte vybrané, co mu ale dát pod kapotu, aby vás provoz vyšel co nejlevněji – klasický benzin, úsporný diesel, nebo...

Premium

Pozor na ně. Vztahové chyby žen, kvůli kterým od nich muži utíkají

Ztracená důvěra ženy může znamenat konec vztahu. Záleží, jak se k dané věci... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Vidět chyby na druhých je snadné. Mnohdy však postrádáme sebereflexi. Schopnost přemýšlet o sobě a vlastním jednání....