10. září 2018 0:01 Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Konference DOCURIDE 2018 láká na využití umělé inteligence

Konference DOCURIDE 2018 láká na využití umělé inteligence | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Konference DOCURIDE 2018 láká na využití umělé inteligence | foto: Sabris

Zajímá vás, jak podpořit růst firmy v dnešním digitálním světě? Pak si nenechejte ujít v pořadí již 11. ročník konference DOCURIDE, který se bude konat 4. října 2018 v hotelu Park Holiday v Praze 10 – Benicích.

Ovlivňuje digitální revoluce vaše odvětví a chcete získat prostřednictvím změn v ICT konkurenční výhodu? Na letošním ročníku konference DOCURIDE se setkáte se zajímavými osobnostmi z oblasti ekonomie, práva a podnikání, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti a poradí, jak podpořit růst firmy i navzdory nedostatku kvalifikované pracovní síly, jak automatizací činnosti zvýšit výkon a produktivitu a jak díky moderním postupům a technologickým inovacím uspět v digitálním světě.

Zajímavé přednášky významných osobností

Na konferenci budou přednášet Pavel Kysilka, Michal Zahradníček, Radim Polčák, Guiliano Giannetti, Roman Knap, Garen Yacoubian a Marian Kechlibar. Věnovat se budou tématům umělé inteligence, automatizace a robotizace, nebude chybět ani Internet věcí, Machinelearning, kybernetická bezpečnost a další témata, která hýbou dnešní dobou. Budou zde i přednášky zaměřené na využití nových strategií a nástrojů pro nábor, rozvoj a budování loajality zaměstnanců ve firmách.

Konference DOCURIDE 2018 láká na využití umělé inteligence

Prohlédněte si program konference DOCURIDE 2018 a naplánujte si, které přednášky si nesmíte nechat ujít.

Konference DOCURIDE 2018 nabídne i únikovou hru ve virtuální realitě

Po hlavním programu a výtečné večeři se můžete těšit na ochutnávku netradičních specialit plných překvapení a emocí. Nenechte si ujít ani oblíbený týmový kvíz. Můžete také navštívit Escape Iglů a zahrát si únikovou hru ve virtuální realitě.

Více informací najdete na www.docuride.cz, kde se můžete zaregistrovat. Pořadatelem akce je společnost Sabris CZ s.r.o.