Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Kvalitní ojetá auta přímo od značkových prodejců: vše na jednom místě

  0:59 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Koupit ojetý vůz z autobazaru je sázkou do loterie. Nechcete-li riskovat nemilé překvapení v podobě nečekaných servisních výdajů, vsaďte na značkové programy. Široký výběr kvalitních vozů s transparentním původem, s certifikátem o technickém stavu vozu a s dvouletou zárukou najdete na jednom místě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Klikněte na autosphere.cz a vybírejte z bohaté nabídky. Aktuálně v ní najdete 2200 vozů od 90 prodejců. Každé z uvedených vozidel prošlo rukama zkušených mechaniků značkového autoservisu, jeho servisní knížka zaznamenává kompletní historii a z podrobného certifikátu o jeho technickém stavu dostanete komplexní informaci o tom, co kupujete. Žádný zajíc v pytli, vždy jen kvalitní a spolehlivý produkt!

Kvalitní ojetá auta přímo od značkových prodejců: vše na jednom místě

Nemůžete nebo nechcete sáhnout na váš účet pro patřičnou částku na koupi vozu? Nemusíte, a přesto si můžete pořídit zánovní vůz, za kterým se každý otočí, bude vám spolehlivě sloužit a přinášet jen radost. Pro některé z ojetých vozů nabízených na autosphere.cz můžete zvolit měsíční splátky nebo operativní leasing.

Jistotu, že odjedete kvalitním a spolehlivým vozem, vám dává skutečnost, že autosphere.cz sdružuje značkové programy ojetých vozů. Jedním z nejlepších a nejdéle fungujících programů na našem trhu je Peugeot Vyzkoušené vozy Už když před více než desetiletím začínal, vsadil na nejpřísnější kvalitativní standardy od precizní technické prohlídky každého vozu přes vyhrazenou prodejní plochu příslušné velikosti a kvality až po specializovaný tým vyškolených prodejců a mechaniků.

Jen o rok mladší je program koncernové značky Citroën Select. Nabídkou kvalitních, pečlivě servisovaných vozů si získal důvěru mnoha stovek klientů. Velký zájem je například o Citroën Berlingo či Grand C4 Picasso.

Kvalitní ojetá auta přímo od značkových prodejců: vše na jednom místě

Třetí francouzskou značkou patřící do stejného koncernu jako Peugeot a Citroën je luxusní a originální DS Automobiles. I tato značka se vydala cestou značkového programu ojetých vozů. Před čtyřmi lety se tak zrodil program DS Certified. A náš tip? Impozantní DS 7 Crossback nebo stylový DS 3.

A konečně čtvrtá koncernová značka Opel spustila nedávno svůj program Opel Vyzkoušené vozy. Zde slaví úspěch zejména ikonická Astra či Grandland.

Nemusíte však procházet všechny programy a vyhledávat nejlepší nabídky. Vše, co potřebujete znát, najdete na jediném místě – na webovém portálu autosphere.cz.  Zde na vás čekají pěkně pohromadě ty nejlepší obchodní příležitosti. Stránky autosphere.cz sdružují nejen všechny zmíněné značkové programy, ale i vozy dalších automobilových značek. K dispozici máte široký výběr pečlivě servisovaných zánovních vozů, z nichž každý představuje jistotu vaší bezstarostné jízdy.

Kvalitní ojetá auta přímo od značkových prodejců: vše na jednom místě
Témata: Citroën, Opel, Peugeot

ANALÝZA: Tři důvody, proč Rusko vpadne na Ukrajinu. A tři další, proč ne

Premium Copak se asi odehrává v hlavě Vladimira Putina? To je otázka, kterou dnes řeší celý svět. Ruský prezident rozehrál...

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nevěra dříve či později vztah zničí. A není cesty zpět, říká filmařka Sedláčková

Premium Vede doslova dvojí život ve dvou zemích. Ve Francii pracuje Andrea Sedláčková především jako střihačka filmů, u nás...

V obchodním centru Galerie Butovice vyřídíte vše, od pestrého nakupování až po vyzvednutí zásilky na poště
V obchodním centru Galerie Butovice vyřídíte vše, od pestrého nakupování až po vyzvednutí zásilky na poště

Navzdory nepříznivé situaci dnešní doby, otevřelo obchodní centrum Galerie Butovice několik dalších obchodů a rozšířilo svou pestrou nabídku o...

Mohlo by vás zajímat