Pondělí 16. května 2022, svátek má Přemysl
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Nedávejte krizi náskok. Zajistěte si budoucnost s titulem MBA

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Letošní rok nám všem ukázal, že svět se opravdu může změnit prakticky ze dne na den – dnes už asi nikdo nepochybuje, že současná pandemie způsobí ekonomickou krizi globálních rozměrů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nedávejte krizi náskok. Zajistěte si budoucnost s titulem MBA foto: Cambridge Business School s.r.o.

Po letech blahobytu a vysoké míry zaměstnanosti bychom se tak všichni měli pořádně zamyslet nad svým přístupem k životu a kariéře. Už jste slyšeli o manažerském titulu MBA? Za jediný rok si můžete pořádně zvýšit vlastní hodnotu na trhu práce.

Ekonomové a další odborníci příchod krize očekávali už nějakou tu dobu. Asi nikdo ale netušil, že může přijít v podobě celosvětové pandemie. Nejen díky přísným opatřením a snižování rozpočtů jsou tak dnes firmy nuceny utahovat opasky – obratem se co nejvíce automatizuje a nakonec i propouští. Nechceme nikoho strašit, v tuto chvíli je ale už jisté, že na trhu práce bude v blízké budoucnosti znatelně menší nabídka volných míst.

Zvyšte svou kvalifikaci s manažerským titulem MBA

Jak tedy zvýšit svou hodnotu na trhu? Po celém světě dnes stále více lidí sahá po alternativách akademického vzdělání. Ve středu zájmu pak stojí studium MBA (zkratka pro Master of Business Administration). Tato forma vzdělání je zaměřena na manažerské dovednosti a jejich praktické použití. V oblasti „skutečného“ obchodu a byznysu tak program MBA nabízí mnohem efektivnější rozvoj než klasické vysoké školy.

Tento typ studia je v posledních letech stále oblíbenější i u nás v České republice. Stále více lidí totiž přichází na to, že není ani tolik třeba učit se více, ale spíše efektivněji. A právě pro ty, kteří se neustále chtějí posouvat vpřed, je MBA studium tou nejlepší volbou.

Pro koho je tedy titul MBA určen? Je to úplně jednoduché – vlastně pro kohokoli, kdo se chce zlepšovat a posouvat nejen ve své kariéře. Ať už jste freelancer, manažer, podnikatel nebo prostě jen chcete být v obraze, co se ekonomických otázek týče.

Seznamte se s Cambridge Business School

Jednou z nejoblíbenějších institucí, která se u nás věnuje výuce MBA, je pražská Cambridge Business School. Najdete ji v Praze 1 a její programy jsou speciálně uzpůsobeny pro studenty, kteří nemají volného času nazbyt a chtějí se vzdělávat opravdu efektivně.

V rámci MBA studia Cambridge Business School nabízí aktuálně 14 studijních programů (z toho jeden v angličtině). Přednášejí tady výhradně ti nejvyhledávanější lektoři a veškerá výuka vychází z nejmodernějších metodik a poznatků.

Mezi nejoblíbenější studijní programy patří například Management a leadership, Management ve zdravotnictví nebo Management soft skills. Ať už vás tedy lákají obecnější přístupy k managementu nebo působíte v konkrétním oboru, určitě si vyberete.

Seznamte se s názory absolventů

Cambridge Business School během uplynulých let odchovala už stovky úspěšných absolventů. Získané znalosti a zkušenosti jim pomohly nastartovat kariéru nebo ji posunout na úplně novou úroveň. Nejlepší obrázek o zdejší formě studia si uděláte prostřednictvím jejich referencí.

Závěrem

Jak už jsme zmínili v úvodu, svět se mění přímo teď a tady. Může to sice znít jako klišé – ti, kteří jsou připraveni na budoucnost, ale nikdy nepřijdou zkrátka. Pokud vás MBA studium zaujalo, přihlásit se můžete právě teď přímo na webových stránkách Cambridge Business School.

Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

Češi řeší, čím topit. Proč bychom se neměli zbavovat plynového kotle?

Premium Plynu pro domácnosti by mělo být dosti při přerušení dodávek z Ruska. Nedostatkový plyn sice zdražuje, ale rychlý...

I vysokoškolák může být blbý, říká obávaný lovec z Novy Doktor Vševěd

Premium Na úspěchu televizní soutěže Na lovu má Jiří Martínek velký podíl. Diváci žasnou nad jeho znalostmi. On žasne taky –...

Vyhrajte balíček luxusního mléka a kosmetiky od BABYSMILK
Vyhrajte balíček luxusního mléka a kosmetiky od BABYSMILK

Máte doma miminko? Tak to je tato soutěž pro vás jako dělaná! Zapojte se spolu s námi a vyhrajte balíček kosmetiky a mléčka.