Pátek 5. června 2020svátek má Dobroslav 12 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Nová kolekce designového osvětlení z dílny Delta Light

NOVÁ KOLEKCE DESIGNOVÉHO OSVĚTLENÍ Z DÍLNY DELTA LIGHT | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy NOVÁ KOLEKCE DESIGNOVÉHO OSVĚTLENÍ Z DÍLNY DELTA LIGHT | foto: DELTA LIGHT

Jedinečný design, nejnovější technologie a precizní zpracování. Tři klíčové vlastnosti, kterými se už tradičně vyznačuje osvětlení z dílny Delta Light. Ani nové kolekci, kterou značka právě představuje, tyto charakteristiky nechybí. A nová svítidla nabízí i něco navíc.

Kvalita a tradice na prvním místě

Společnost Delta Light patří mezi technologické i designové špičky v oboru. Už od roku 1989, kdy byla založena, za sebou na poli architektonického osvětlení zanechává nesmazatelnou stopu. Nabízí technologicky vyspělá a moderní svítidla, která už tradičně perfektně doplňují komerční i soukromé interiéry. V právě představované kolekci se objevují nové tvary, materiály, barvy, technologie i systémová řešení.

Závěsná svítidla

Mezi novými výrobky Delta Light najdeme mnoho originálních variant závěsných svítidel. Elegantní svítidla Still od designérky Nathalie Dewezové, jejichž neotřelá konstrukce důmyslně využívá dynamiku nastolení rovnovážného bodu, se stále nepatrně pohupují.

Nová kolekce designového osvětlení z dílny belgických mistrů.


Zcela odlišným, ale neméně elegantním tvarem jsou typická svítidla Mantello. Zaujmou minimalistickými liniemi a hlavně materiálem. Vyrábí se z ručně foukaného skla i lakovaného hliníku. V kouřové nebo žluté barvě v prvním případě, a bílé nebo bronzově černé u kovové varianty. Spojením obou materiálů v jedinou kompozici vzniká nadčasově elegantní světelná instalace.

Osvědčená svítidla Superloop přichází v nové podobě, a díky tomu do interiéru vnesou nejen monumentální rozměry, ale také vylepší akustické vlastnosti prostoru. Výraznou dominantou mohou být s průměrem od 2,5 až do 5 metrů. Dalším nepřehlédnutelným kruhovým tvarem se mohou pochlubit svítidla Super-Oh! Slim. V nové kolekci se představují s výrazně zeštíhleným tělem, které je se svou šířkou pouhých 44 milimetrů skutečnou poctou eleganci. Výkon 119 lm/W zaručuje, že subtilní proporce svítidla neohrožuje jeho výkonnost.

Nová kolekce designového osvětlení z dílny belgických mistrů.

Přisazená a nástěnná svítidla

Řemeslnou zručnost výrobce potvrzují svítidla Pion, jejichž tvar inspiroval šachový pěšák. Speciální otočný systém důmyslně ukrytý v těle svítidla jimi umožňuje otáčet až o 355 stupňů a naklánět je v úhlu 90 stupňů. Vysoce funkční a tvarově přitažlivé je také tenké nástěnné svítidlo Skov, které slouží jako spolehlivé orientační osvětlení chodeb a cest. V drobném těle ukrývá LED zdroj vydávající tlumené měkké světlo stékající po stěnách přímo dolů, které neruší, a přitom umožňuje snadnou orientaci v prostoru.

Nová kolekce designového osvětlení z dílny belgických mistrů.

Řešení pro celou kancelář

Kancelářské interiéry mívají mnoho funkcí a vyžadují speciální osvětlení. Jiná intenzita i typ osvětlení je třeba na pracovních místech, jiná na recepci, v kantýně nebo v relaxačních zónách. Na to designéři Delta Light mysleli při tvorbě řady Inform, která vyniká vysokou variabilitou a funkčností, aniž by design přišel zkrátka. Tato svítidla se nabízí v mnoha různých tvarech i typech instalace, nevyjímaje kruhy, vlnovky či přímé linky, a bezchybně tak naplňují různorodé potřeby, které se v rámci jednoho kancelářského prostoru mohou objevit.

Nová kolekce designového osvětlení z dílny belgických mistrů.

Návrh světelného řešení

Svítidla Delta Light na českém trhu výhradně zastupuje společnost Delta Light Czech, jejíž showroom najdete v pražských Nuslích. Vybíráte-li osvětlení právě do rodinného domu, bytu nebo i kancelářských či jiných komerčních prostor, odborníci z Delta Light vám navrhnou optimální světelné řešení na míru.

Zdroj: Delta Light Czech,www.svitidla-deltalight.cz, Showroom Vlastislavova 11, Praha 4.

Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

Zdravotník měří 21. dubna 2020 tlak pacientovi s nemocí covid-19, který je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

Svoboda na dvou kolech Čechy láká. Porovnali jsme nejpopulárnější skútry

Počet skútrů v Česku roste, porovnali jsme ty nejpopulárnější. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Skútr, to znamená hlavně svobodu pohybu namísto stání v kolonách. V porovnání s automobilem nabízí levnější a...

Mám už celé krize dost, hyperbola strachu je šílená, říká šéfkuchař Pohlreich

Krize ho přišla na miliony. „Teď musíme hlavně bojovat a přežít.“ Vláda... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když vidíte sedět Zdeňka Pohlreicha v úplně prázdné restauraci Next Door v centru Prahy, kde jste si dřív bez rezervace...