Čtvrtek 21. října 2021, svátek má Brigita
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Nové rodinné domy v Praze 5 naplňují představu o komfortním bydlení

Nové rodinné domy na Praze 5 naplňují představu o komfortním bydlení foto: ČTK

Komerční sdělení
V pražských Košířích, prémiové lokalitě v přímém sousedství přírodního parku a zároveň s výbornou dopravní dostupností historického centra, probíhá druhá etapa výstavby top‘ rezidence Pomezí.
– KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Řadové domy v dispozicích 4+kk nebo 5+kk s velkorysou zahradou nabídnou po svém dokončení v roce 2023 moderní a vysoce komfortní zázemí pro celou rodinu.

Nové rodinné domy na Praze 5 naplňují představu o komfortním bydlení

Dostatek prostoru, soukromí a zeleně

Projekt top‘ rezidence Pomezí v sobě spojuje zdánlivě protichůdné výhody bydlení v rodinném domě a života v bytě. Každý řadový dům má zahradu s výměrou až 296 m2 a terasu pro klidnou relaxaci na lehátkách, letní stolování či grilování s přáteli. Díky promyšlenému architektonickému osázení zahrad a použití zelených plotů je zajištěno vysoké soukromí jednotlivých domácností. K němu přispívá i kaskádovitý terén – nové domy v Praze 5 přirozeně kopírují postupně ustupující úpatí hory Vidoule.

Nové rodinné domy na Praze 5 naplňují představu o komfortním bydlení

Vlastní zahrada je v dnešní době obrovským benefitem, protože příjemně rozšiřuje obývací pokoj směrem do přírody. Venkovní prostor je ideální pro odpočinek dospělých, představuje ale také bezpečné místo pro dětské hry a ocení ho i domácí mazlíčci. Všechny rodinné domy mají předzahrádky, které tvoří přechodový stupeň mezi privátní a veřejnou částí. Prostorové rozvržení areálu top‘ rezidence Pomezí podporuje aktivní komunitní život. Krajinářský park se zajímavými jezírky a místa pro pořádání pikniků se stanou moderními centry pro přirozené potkávání sousedů.

Nové rodinné domy na Praze 5 naplňují představu o komfortním bydlení

Pohodlný život bez jakýchkoliv starostí

Řadové domy v Praze – Košířích jsou projektovány jako nízkoenergetické, mají rekuperační jednotky s entalpickým výměníkem, díky čemuž se budoucí obyvatelé nemusí obávat vysokých nákladů na vytápění. Rovněž argument o časové náročnosti úklidu a údržby domu i přilehlého pozemku je v případě top‘ rezidence Pomezí neopodstatněný, protože naprostý komfort zajistí rezidentům servis Chamberlain. Přes mobilní aplikaci si pohodlně domluví služby zahradníka, objednají mytí oken, zajistí čištění oděvů, odvoz dětí do školy či zarezervují stůl v oblíbené restauraci.

Nové rodinné domy na Praze 5 naplňují představu o komfortním bydlení

Pro všechny, kteří touží po bydlení přírodě i centru na dosah, v němž mají všichni členové rodiny prostor pro plnění svých snů, a zároveň si nechtějí dělat vrásky na čele z provozu rodinného domu, je top‘ rezidence Pomezí skvělou volbou.

Více na www.top-rezidence.cz

Nové rodinné domy na Praze 5 naplňují představu o komfortním bydlení

Váš syn bude žít jen pár týdnů. Zpověď matky zesnulého hokejisty Buchtely

Premium Přežít své dítě. Pro každého rodiče ta nejhorší představa. Teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel loni v...

Test sluchátek: Z šesti novinek nás nejvíce nadchly ty nejlevnější

Premium Test zcela bezdrátových sluchátek přinesl docela neobvyklé překvapení: úplně nejlevnější model v celkovém hodnocení...

Jak se rodí sebevražda. Psychiatr Höschl nejen o schizofrenii a depresi

Premium Jak velká musí být síla, která člověka dožene k tomu, že si sám dobrovolně vezme život? Jaké jsou poslední myšlenky...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat