10. září 2018 7:00, aktualizováno  16:13 Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Nové velkoformátové tiskárny HP jedou za vámi, nenechte si je ujet

Nové velkoformátové tiskárny HP jedou za vámi, nenechte si je ujet | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nové velkoformátové tiskárny HP jedou za vámi, nenechte si je ujet | foto: COPY GENERAL

Potřebujete kvalitní a rychlý tisk ve velkém formátu? Představujeme vám nové velkoformátové tiskárny HP. Že nemáte času nazbyt, abyste se na ně přijely podívat? Nevadí, přijedou za vámi! Chystají se totiž na svou vlastní roadshow.

Velkoformátová fototiskárna HP DesignJet Z9+

Řada HP DesignJet Z9+ nabízí nejvyšší kvalitu tisku fotografií. Pomocí 9+1 inkoustu dosáhnete efektivní produkce reklamních plakátů a materiálů nebo GIS aplikací. Tiskněte v galerijní kvalitě2,5krát rychleji!

Nové velkoformátové tiskárny HP jedou za vámi, nenechte si je ujet

Řada HP DesignJet Z6

Tiskněte fotografie, grafiku, plakáty i mapy ještě rychleji, a to v prvotřídní kvalitě! HP DesignJet Z6 je velkoformátová inkoustová tiskárna se šesti tiskovými barvami.

Řady HP DesignJet Z6 a Z9+ využívají přes 25 patentů a revoluční zpracování obrazu. Klasický analogový mindset je nahrazen konceptem tiskového pixelu, který rozšiřuje a zpřesňuje možnosti volby při kladení kapek na médium. Tyto řada tiskáren mají poprvé automatický podélný řezák, který ušetří váš čas.

Velkoformátové tiskárny HP se chystají za vámi

Otestujte na HP DesignJet Roadshow „top“ fototiskárnu HP DesignJet Z9+ se dvěma rolemi a integrovaným příčným i podélným ořezem a pokročilý technický multifunkční plotr HP DesignJet T2530 MFP, a to třeba před vaším domem nebo firmou.

Nové velkoformátové tiskárny HP jedou za vámi, nenechte si je ujet

Unikátní HP DesignJet Roadshow pořádá poprvé v rámci Čech společnost Copy General v koordinaci s HP. Velký nákladní vůz s nejnovější řadou fototiskáren se zastaví ve většině českých krajských a okresních měst. Nechte si osobně představit nové modely HP v oblasti velkoformátového tisku.

Zjistěte, kdy přijede do vašeho města! HP DesignJet Roadshow projede Českou republikou od 10. do 27. října.

Více informací najdete na www.tech.copygeneral.cz