21. prosince 2018 0:01 Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Ohlédnutí za rokem 2018

Ohlédnutí za rokem 2018 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ohlédnutí za rokem 2018 | foto: Wienerberger s.r.o.

Milé kolegyně, vážení kolegové, adventní čas se nám rozeběhl a zanedlouho vyvrcholí Vánocemi a vzápětí za nimi nastane i nový rok. Hektickou práci vystřídá období sváteční, období odpočinku a radosti sdílené s našimi rodinami. Je to také období, kdy se budeme ohlížet za uplynulým rokem.

Dovolte mi, abych se i já „nahlas“ ohlédl a podělil se s Vámi o své pocity.

Mé ohlédnutí za naší společnou prací je radostné, srdečně Vám všem děkuji za poctivě odvedenou práci a mimořádné pracovní nasazení, které si od nás vyžádala výjimečná situace ve stavebnictví. Trh nám přál a poptávka opět rostla. Byla ovlivněná obavou obyvatelstva ze snížení dostupnosti půjček na bydlení a snahou co nejrychleji řešit nákup bytu nebo výstavbu domku.

Bylo to rok, který nám přál, ale který na nás zároveň kladl velké nároky. Naše výrobní závody vyráběly na plný výkon, dováželi jsme cihly ze zahraničí a tak jsme na trh dodali více výrobků než vloni.

Ohlédnutí za rokem 2018
Ohlédnutí za rokem 2018

Všichni si samozřejmě přejeme, aby poptávka trhu byla i nadále tak vysoká jako v letošním roce, a uděláme všechno proto, abychom jí dokázali využít na maximum. Naše společnost intenzivně investuje do zvýšení kapacity výroby AKU v Holicích a linky na plnění cihel minerální vatou v Novosedlech. Současně připravujeme modernizační projekty i pro další závody.

Po svátečních chvílích opět nastanou dny všední, dny plné povinností, a já Vám všem předem děkuji za Vaši podporu, iniciativu i osobní nasazení. Budeme jí potřebovat při zdolávání nových výzev, které před nás postaví rok 2019.

Ohlédnutí za rokem 2018

Děkuji Vám všem za mimořádný rok pro Wienerberger!

Přeji krásné Vánoce, hodně štěstí a zdraví a mnoho spokojenosti v pracovním i osobním životě.

Ing. Luděk Bárta, jednatel Wienerberger s.r.o.

Najdete na Lidovky.cz