Neděle 22. května 2022, svátek má Emil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Pánské boty Adidas a jejich obliba

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Značka Adidas patří k těm starším značkám, které se vyznačují prvotřídní kvalitou. A je to dáno právě tím, že je na trhu hodně dlouhou dobu (od roku 1924). Ve světě obuvi přichází pravidelně s novinkami a inovacemi. O tom to přesně je.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pánské boty Adidas a jejich obliba foto: New Africa / Shutterstock.com

Když budeme něco dělat hodně dlouhou dobu, postupně vychytáme různé mouchy a můžeme tak zjišťovat, co by bylo ještě lepší, přínosnější. Zkrátka s postupem času se výrobek zlepšuje, protože dostává i zpětnou vazbu zákazníků.

To umožňuje vycházet jim více a více vstříc. Nakonec udržet se na špičce v dnešní době – době velké konkurence, to chce stále nové nápady a inovace. Ať už se jedná o dámské či pánské boty i oblečení a další módní doplňky. My však dnes zůstaneme u obuvi.

Proč jsou boty Adidas tak oblíbené?

Koupíme si tak kvalitní obuv, která nám vydrží sloužit po mnoho let. Na rozdíl od levnějších bot, kde ve finále investujeme mnohem víc, protože budeme muset kupovat brzy nové. Značková obuv se vyznačuje vysokou kvalitou, proto bývají značkové boty dražší. Ale za kvalitu se musí vždy připlatit, a to nejen ve světě obuvi.

Výrobce se zajímá o zpětnou vazbu, není mu lhostejné, jak se lidé v obuvi cítí a podle toho inovuje a vymýšlí zlepšení. Vedle funkčnosti se věnuje i designu, tudíž pokud se vám líbí například 80. léta, budou pro vás jako stvořené Adidas boty NMD, vybírat však lze i mezi nadčasovými kousky. Zkrátka vybere si úplně každý. Je skutečně rozdíl koupit značkovou obuv a obuv, která nemá historii a výrobci jde pouze o to, aby prodal. Ne o to, jak se zákazník v obuvi cítí.

Značková obuv jde vždy s módou. A to nejen co se vzhledu týče, ale i funkčnosti. Možná vám neuniklo, že se stále rojí i nové sportovní disciplíny, kde je potřeba mít i vhodné oblečení a obuv. Toto velikáni sledují a přichází s novými trendy. Vedle obuvi pro běžné nošení to mohou být třeba boty na moderní tance. A kolikrát se stane, že se boty natolik zalíbí i nesportující veřejnosti, že výrobce spěchá s podobným modelem, pro běžné nošení.

Největším důvodem, proč jsou značkové boty oblíbené, je minimalizace zranění. Díky kvalitní obuvi máme mnohonásobně menší riziko, že si vyvrtneme kotník, až budeme dobíhat autobus, kvalitní obuv zajistí také lepší držení těla, čímž se zmírní bolesti zad. U sportovních aktivit by člověk už vůbec neměl šetřit na obuvi a vybírat jen kvalitu.

Značková obuv v katalogu Flexdog

S výběrem značkové obuvi a nejen Adidas, vám pomůže katalog Flexdog, kde si podle filtru můžete najít to, co hledáte – podle pohlaví, značky, velikosti, barvy, typu boty, modelu a dokonce vám pomůže vyhledat i obchody, které danou obuv mají k dispozici.

Témata: obuv, Adidas

Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

Vláda má 20 korun z každého litru benzinu, říká šéf sítě levných čerpacích stanic

Premium Nikoho nenechají na pochybách, že tohle je nízkonákladová firma, kde se nehýří. Okázalost tu nemá místo. Spolumajitel...

Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

Mohlo by vás zajímat