Úterý 27. října 2020svátek má Šarlota, Zoja, Zoe 11 °C občasný déšť Předplatné LN

Pavel Novák se stává vedoucím oddělení pronájmu kanceláří v Savills

Pavel Novák | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pavel Novák | foto: ČTK

Pražská kancelář mezinárodní realitní poradenské společnosti Savills jmenuje Pavla Nováka od 1. září 2020 vedoucím oddělení pronájmu kanceláří pro Českou a Slovenskou republiku.

Pavel Novák má 15leté zkušenosti v oblasti nemovitostí, kdy se nyní deset let specializoval na trh s kancelářskými prostory.

V Savills bude mít Pavel na starosti expanzi oddělení pronájmu kanceláří se zaměřením na rozvoj obchodních aktivit tohoto oddělení a poskytování makléřských služeb (brokeage) v návaznosti na již dobře zavedenou službu specializující se na zastupování pronajímatelů, vedenou Petrem Floriánem.

Před nástupem do Savills působil Pavel deset let ve společnosti Knight Frank, kde v posledních pěti letech vedl oddělení pronájmu kanceláří. Byl zodpovědný za růst a řízení leasingového týmu, stejně jako za budování vztahů s klíčovými klienty. Podílel se na řadě významných transakcí jak jménem pronajímatelů, tak nájemců – jako např. Moneta, Česká pojišťovna, Lidl, Mazars nebo Roche.

„Pavel přináší do své nové pozice rozsáhlé znalosti českého kancelářského trhu. Jeho odbornost v poskytování služeb klientům posiluje naše portfolio a bude jednoznačně benefitem i pro naše stávající klienty. Mimo to také svým inovativním přístupem přispěje k vytváření nových příležitostí pro společnost,“ říká Stuart Jordan, výkonný ředitel společnosti Savills ČR a SR.

Pavel Novák k tomu dodává: „Jsem velmi nadšen, že se mohu připojit k tak dynamickému týmu v globální firmě s vynikající reputací napříč odvětvím. Věřím, že budu nadále stavět na dobré práci, kterou již velmi profesionálně, progresivně a ambiciózně odvádějí mí kolegové.“

Začátkem srpna posílil tým pronájmu kanceláří spol. Savills také o dalšího konzultanta pronájmu - Katarínu Kohútovou, která má značné zkušenosti v tomto oboru a do Savills přestoupila po dvouletém působení ve skupině CIMEX.

V posledních měsících spol. Savills také rozšířila své oddělení správy nemovitostí o tři nové posily a v červenci vytvořila nové oddělení oceňování nemovitostí.

O společnosti Savills:

Savills CZ s. r. o. je součástí globální společnosti Savills plc poskytující poradenské služby v oblasti komerčních nemovitostí zalistovaná na akciové burze London Stock Exchange. Týmy Savills působí ve více než 600 vlastních i partnerských kancelářích. Společnost zaměstnává přes 39 000 profesionálů ve více než 70 státech na území Severní i Jižní Ameriky, Evropy, Asie a Pacifiku, Afriky i Blízkého východu, kde nabízí široké spektrum specializovaných poradenských služeb a služeb v oblasti managementu a investic klientům z celého světa.

V České republice je společnost Savills aktivní od roku 2017. Přes 50 expertů její pražské kanceláře klientům nabízí odborné služby od investičního poradenství, oceňování, agendy pronájmů a správy nemovitostí přes konzultace v oblasti výstavby a plánování projektů až po průzkum trhu v šesti hlavních sektorech: průmysl a logistika, kanceláře, maloobchod, volný čas, hotely, rezidenční bydlení a ubytování pro studenty.

Pro více informací o společnosti navštivte stránku savills.com. Novinky z české kanceláře Savills najdete na savills.cz, anebo lokálním LinkedIn profilu (@Savills Czech Republic).

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Sundej vlajku, nebo ti vypálíme dům. Agresivita demonstrantů v USA roste

Ozbrojení podporovatelé hnutí Black Lives Matter při střetu s krajně... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Demonstrace proti policejní brutalitě, jak to nazývají protestující i média, začínají být docela brutální i vůči...

Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

Prodlužte životnost filtru pevných částic. Stačí pár jednoduchých kroků

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Výměna filtru pevných částic stojí desítky tisíc korun, jeho čištění a renovace pět až patnáct tisíc korun. Těmto...