Čtvrtek 21. října 2021, svátek má Brigita
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Přidejte se na prohlídku designových apartmánů na břehu Lipna

Přidejte se na prohlídku designových apartmánů na břehu Lipna foto: ČTK

Komerční sdělení
Na nádherném místě přímo nad čeřící se vodní hladinou největší přehradní nádrže v České republice je v poslední fázi výstavby exkluzivní areál pro „druhé bydlení“ doslova obklopené přírodou. Navštívili jsme právě vznikající MOLO Lipno Resort, abychom nasáli trochu výjimečné šumavské atmosféry.
– KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Lidovky.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Lidovky.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nechte se i vy alespoň na chvíli unést mimořádnou architekturou a hýčkat pětihvězdičkovými službami.

Přidejte se na prohlídku designových apartmánů na břehu Lipna

Prémiový resort na světové úrovni

Lipno nad Vltavou představuje malebnou bránu do šumavské krajiny. Jeho panorama ozvláštňuje nový resort, který navrhla pražská pobočka mezinárodně oceňovaného studia Chapman Taylor. Pod vedením zkušených architektů Johna Halea a Jana Pokorného vznikl koncept propojující soukromé apartmány se špičkovým servisem pětihvězdičkového hotelu, který doplňuje skutečně nepřehlédnutelné nejdelší vnitrozemské molo ve střední Evropě.

Přidejte se na prohlídku designových apartmánů na břehu Lipna

Při prohlídce areálu MOLO Lipno Resort na návštěvníky dýchne atmosféra luxusních zahraničních středisek – třeba těch v nedalekých Alpách. Najdeme zde sice i útulné bytové jednotky s dispozicí 1+kk, převažuje však velkorysejší bydlení od uspořádání 3+kk až po rodinné 5+kk. Byty mají příjemné terasy s místem pro stolování, ve standardu většiny z nich jsou také privátní sauny. Rezidentům budou k dispozici správcovské a concierge služby, prostorné garáže se širokými a nízkými rampami, speciální kóje na uložení sportovního vybavení, stanice pro dobíjení elektrokol či hotelové wellness a spa.

Přidejte se na prohlídku designových apartmánů na břehu Lipna

Plnohodnotný druhý domov v přírodě

Výstavba nových bytů na Lipně je v plném proudu, v současné době probíhají práce na exteriérech domů a interiérech apartmánů. Žulová fasáda kombinovaná se dřevem odkazuje k lokálním stavebním materiálům a na první pohled dodává nemovitostem luxusní nádech. V jednotlivých bytových jednotkách se postupně pokládají kvalitní dřevěné podlahy, v koupelnách velkoformátová designová dlažba a obklady až do výše stropu. Mezi apartmánovými domy se rýsuje veřejně přístupná promenáda s kavárnami a obchůdky, na kterou navazuje 150 metrů dlouhé molo, po kterém je celý projekt pojmenován.

Přidejte se na prohlídku designových apartmánů na břehu Lipna

Dřevěné molo umístěné těsně nad hladinou Lipna je téměř hotové a láká k romantickým procházkám. Ty budou moci rezidenti i návštěvníci zakončit gastronomickým zážitkem v budované panoramatické restauraci. Apartmány Lipno nás nadchly svým komplexním pojetím, představují totiž opravdu komfortní zázemí se všemi službami na jednom místě. A ty dechberoucí výhledy na vodu, ve které se zrcadlí šumavské vrcholky? Na ty budeme ještě pár dní vzpomínat.

www.molo-lipno.cz

Váš syn bude žít jen pár týdnů. Zpověď matky zesnulého hokejisty Buchtely

Premium Přežít své dítě. Pro každého rodiče ta nejhorší představa. Teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel loni v...

Test sluchátek: Z šesti novinek nás nejvíce nadchly ty nejlevnější

Premium Test zcela bezdrátových sluchátek přinesl docela neobvyklé překvapení: úplně nejlevnější model v celkovém hodnocení...

Jak se rodí sebevražda. Psychiatr Höschl nejen o schizofrenii a depresi

Premium Jak velká musí být síla, která člověka dožene k tomu, že si sám dobrovolně vezme život? Jaké jsou poslední myšlenky...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat