16. října 2019 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Půjčí vám bez doložení příjmů?

Půjčí vám bez doložení příjmů? | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Půjčí vám bez doložení příjmů? | foto: ČTK

Potřebujete peníze a sháníte formu úvěru, u kterého byste nemuseli dokládat výši vašich zisků? Jsme podnikatel nebo firma a chcete výhodné podmínky?

Když se řekne hypotéka, někomu vstanou všechny vlasy hrůzou a starostmi, že by si snad musel půjčit peníze, ale pro někoho jiného je to jako dar ze samotných nebes, je to jako vysvobození od zlých a špatných skutků. Ať se stavíte k hypotéce jakkoliv, ať už v dobrém, či byste si raději nepůjčili, ale okolnosti vás bohužel donutily, nebo naopak se pro vás bude jednat o jakousi formu vysvobození, v obou případech si můžete bezstarostně a rychle půjčit. Nebudeme vám přidělávat žádné zbytečné starosti.

Jste běžný občan a chcete si půjčit peníze? Zároveň můžete ručit nemovitostí, takže hledáte hypotéku? A díváte se po takové, u které byste nemuseli dokládat svůj příjem? Zřejmě vás nepotěšíme, protože typ úvěru, u kterého byste nemuseli dokládat svůj příjem, bohužel neexistuje, takže je zbytečné takový hledat. Běžné spotřebitelské úvěry najdete pod názvem nebankovní hypotéka. Pokud hledáte takovýto název, jako je úvěr bez dokládání výše zisku, pak je stejně určen podnikatelům. To si hned osvětlíme.

Půjčí vám bez doložení příjmů?

Je třeba být podnikatelem či firmou

Hypotéka bez doložení příjmu, o které se nyní budeme bavit, je pouze pro podnikatele, firmy nebo lidi samostatně výdělečně činné. Nejedná se tedy o běžnou půjčku nebo o spotřebitelský typ úvěru, ale jde o typ podnikatelského úvěru.

Jste podnikatel nebo firma a potřebujete si půjčit peníze? Vzali jste v úvahu všechna pro a proti? Líbilo by se vám, kdybyste vůbec nemuseli dokládat svůj příjem? V tom případě se seznámíme s tímto produktem blíže. Je to například americká hypotéka bez dokládání příjmů. I tento produkt je určen čistě pro firmy a podnikatele, takže se jedná o podnikatelský úvěr.

U podnikatelských úvěrů nejsou tak přísné podmínky, takže úvěr můžeme vyřídit velice rychle. Poskytneme ty nejlepší podmínky, jako jsou dlouhá doba splácení a nízký úrok. Navíc tolerujeme záznamy v registrech a nemusíte dokládat ani daňové přiznání. 

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

Prostitutka láká zákazníky za výlohou vykřičeného domu v Dubí u Teplic (2005) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Prof. Vladimír Tesař, zakladatel a přednosta Kliniky nefrologie 1. Lékařské... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Vypadá i funguje jako nová. Jen z ní kvůli několika nesmyslům ani nezískám... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...