Úterý 7. dubna 2020svátek má Heřman, Hermína 18 °C jasno Předplatné LN
Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Slovenský startup s kryptoměnami vstupuje na český trh

Slovenský startup s kryptoměnami vstupuje na český trh | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Slovenský startup s kryptoměnami vstupuje na český trh | foto: ČTK

I přes aktuální situaci s koronavirem se Fumbi, úspěšný slovenský startup rozhodl spustit svou platformu pro bezpečné a inteligentní investování do kryptoměn na území Česka a v české jazykové mutaci.

Na Slovensku se v průběhu prvního roku ukázalo, že zájem o investování do kryptoměn je silný a Fumbi tak má už více než 10 000 registrovaných uživatelů. Průměrná investice se pohybuje okolo 16 500 CZK, tj. cca 600 €.. Fumbi ve svém portfoliu momentálně spravuje více než 20 TOP kryptoměn.

Po prudkém poklesu na trzích v důsledku epidemie Fumbi zaznamenalo masivní nárůst zájmu investorů, a proto se rozhodlo svůj vstup na český trh déle neodkládat. Česko je první krajinou, kam se Fumbi bude rozšiřovat. Společnost zde začala testovat službu na začátku roku 2020 a teprve nyní se připravuje na plnohodnotné spuštění a propagaci. Nabízí možnost vkládat pouze eura, koruna a další lokální měny přijdou později.

Společnost Fumbi vznikla jako odpověď na současnou situaci na kryptoměnovém trhu, který je ještě mladý, a teprve nyní přichází jako uživatelsky přívětivá službá. Jako jedni z prvních přináší řešení pro širokou veřejnost, jak investovat do kryptoměn. Investoři s Fumbi již nemusí řešit otázky: Které kryptoměny vybrat, kde je nakoupit a jak je uložit -pokud možno bezpečně. Více na www.fumbi.cz

Investování do kryptoměn skrze platformu Fumbi je jednoduché. Stačí pár kliknutí myší a můžete investovat do dynamického portfolia řízeného Fumbi Algoritmem a složeného z top kryptoměn. Je zde minimální riziko, nemusíte řešit výběr kryptoměn (na trhu jich je přes 5000) a výběr bezpečné a spolehlivé burzy pro směnu.

S Fumbi zůstává klient stále přímým a výlučným vlastníkem svého portfolia, takže se vždy dostane ke své investici. Tu si může nechat vyplatit v eurech či nechat poslat na své peněženky a adresy příslušných kryptoměn. Pro začínající investory je minimální vklad 1300 Kč (50€). Investoři ve Fumbi od ledna 2019 zaznamenali v průměru profit 38%. V případě, že klient investuje v korunách, investice bude vyplacena v korunách.

„Vytvořili jsme portál, který umožňuje lidem investovat do kryptoměn jednoduše a bez obav. Klientské portfolio nakoupených kryptoměn je uložené na offline generovaných adresách, což poskytuje maximální ochranu před krádeží. Jejich stav si můžete spravovat přes svůj profil, kde máte dokonalý přehled a kontrolu,“ komentoval Juraj Forgács, CEO Fumbi.

Začátkem roku proběhla ve společnosti Fumbi už druhá nezávislá kontrola od SGS Slovakia, která je členem celosvětové skupiny SGS. Cílem auditu bylo zjistit stav všech peněženek, tedy zdali jsou všechny kryptoměny nakoupeny. Audit nezjistil žádné rozdíly mezi peněženkami a účty klientů. Tato forma auditu offline papírových peněženek, které Fumbi používá, je ve světě unikátní.

Premium

KOMENTÁŘ: Po dvou měsících přijde rozvrat. Nečekejme na pomoc, konejme!

Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním výpadku už hrozí naprostý rozvrat výroby,...

Premium

Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

Španělští zdravotníci přiváží jednu z madridských seniorek do hotelu, ve kterém... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

Premium

Storno přijde draho, Češi nechají cestovkám desetitisíce za ­propadlé zájezdy

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Přijít o desítky tisíc za neuskutečněné zájezdy je problém, se kterým se potýká řada českých klientů cestovních...