9. ledna 2018 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Technologie pohybu: Bezúchytkový nábytek vám dopřeje nebývalý komfort

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
Technologie pohybu: Bezúchytkový nábytek vám dopřeje nebývalý komfort | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Technologie pohybu: Bezúchytkový nábytek vám dopřeje nebývalý komfort | foto: BLUM

Otevírání nábytku bez úchytek je praktické a elegantní řešení každé moderní domácnosti. Zvolit si můžete ze tří způsobů využití a čtyř technologií pohybu. Bezúchytkový nábytek nechá vyniknout design a o to intenzivněji vystoupí do popředí jeho vynikající funkce.

I přes chybějící madla je otevírání bezúchytkového nábytku velmi snadné. Díky nejnovějším technologiím pohybu je mezi dvířky či výklopy minimální mezera, tedy pouhých 2,5 milimetru. Nábytek se stylově čistým designem tak působí souvisle a precizně a je úžasně rozmanitý. Zvolit si můžete kompletní řešení přímo na míru vašim potřebám pro nejrůznější nábytek do kuchyně, koupelnu i obývací místnosti.

Technologie pohybu: Bezúchytkový nábytek vám dopřeje nebývalý komfort


Bezúchytkové otevírání nabízí firma Blum, a to hned tři možné typy využití, tedy pro výklopy, dvířka a výsuvy, a čtyři technologie pohybu (Servo-Drive, Tip-On, Blumotion a Tip-On Blumotion).

Technologie pohybu pro každý typ vašeho nábytku

Pro otevření s technologií Servo-Drive postačí jemné ťuknutí loktem nebo nohou. V kombinaci s tlumením Blumotion se dvířka také měkce a tiše zavřou. U výklopů postačí jediný stisk tlačítka.

Adaptivní systém tlumení Blumotion bude zavírat bezúchytkový nábytek navždy měkce a tiše – nezávisle na jejich hmotnosti a důrazu, s jakým dvířka zabouchnete. Funkce je kombinovatelná s kováním pro výklopy, se závěsy i s Box systémy a vodicími systémy.

Technologie pohybu: Bezúchytkový nábytek vám dopřeje nebývalý komfort


S mechanickým otvíráním TIP-ON můžete postavit nábytek bez úchytek ve všech místnostech v bytě či domě. Pro otevření stačí jen prostě ťuknout do čílka a nábytek zavřete lehkým zatlačením.

Systém otevírání Tip-On Blumotion v sobě kombinuje mechanický způsob otevírání Tip-On a osvědčený systém tlumení Blumotion. Obsluha probíhá velmi ladně od snadného otevření lehkým ťuknutím až po rázné zavření.

Bezúchytkové otevírání od inovativního výrobce

Dopřejte své domácnosti komfortní bezúchytkové otevírání, které nabídne mechanické, elektrické či kombinované možnosti, jak otevřít skříňky, výsuvy i výklopy. Vyvinula je rakouská rodinná firma Blum, která má ve svém oboru nábytkového kování tradici již více než 65 let a neustále investuje do vývoje. Výsledkem je vysoce kvalitní kování, které je testované na desítky až stovky tisíc otevření a zavření. U nejčastěji používaných skříněk a zásuvek to odpovídá přibližně 25 letům používání.

Technologie pohybu: Bezúchytkový nábytek vám dopřeje nebývalý komfort


V současné době působí společnost Blum ve více než 100 zemích včetně České republiky, kde v roce 1994 otevřela svou dceřinou společnost. Spolehnout se můžete na doživotní záruku na kování, na elektrické otevírání získáte záruku 5 let. Natolik kvalitní jsou výrobky společnosti Blum.

Více informací najdete na www.blum.com.