10. ledna 2019 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Tři tipy na dárek pro moderního muže

Tři tipy na dárek pro moderního muže | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tři tipy na dárek pro moderního muže | foto: ČTK

Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro kamaráda, kolegu z práce nebo partnera? A stále vás nic nenapadá? Pak mrkněte na naše tři tipy kožených výrobků, které vám usnadní složitý výběr. Těmito dárky rozhodně nic nezkazíte. Kromě toho jsou kožené výrobky módním trendem současnosti.

O jaké tipy jde? A podle čeho se při výběru řídit?

Peněženky pro moderního muže

Prvním tipem dárku jsou pánské kožené peněženky, které jsou velice oblíbené díky své dlouhé výdrži a odolnosti. Pánská kožená peněženka je dále typická svým elegantním vzhledem a praktičností, kdy nabízí dostatečný úložný prostor pro platební karty a důležité doklady. Není proto divu, že jsou kožené peněženky jedním z velice oblíbených dárků. Při výběru se proto zaměřte zejména na praktičnost, vzhled a kvalitu peněženky.

Pánské kožené tašky

Druhým tipem jsou neméně oblíbené pánské kožené tašky přes rameno, jejichž obliba mezi muži neustále roste. Přednost těchto kožených tašek spočívá v dostatečném množství úložných přihrádek a v odolnosti proti oděru. Tudíž jsou vhodné pro každodenní cestování, ale i víkendové pobyty. Jejich oblíbenost kromě odolnosti a praktičnosti spočívá také v elegantnosti, kterou tyto tašky sebou přináší. Jsou tak ideálním dárkem pro muže všech generací. Také zde se při výběru zaměřte zejména na vzhled, kvalitu a samozřejmě styl obdarovaného.

Tři tipy na dárek pro moderního muže

Pánské kožené aktovky

Třetím a posledním tipem jsou pak panské kožené aktovky. Tento tip na dárek je vhodný zejména pro podnikatele, právníky či vysoce postavené muže. Výhodou kožených aktovek je opět jejich odolnost a dlouhodobá životnost. Dále pak dostatek prostoru na uložení potřebných dokumentů, ale i klíčů, peněženky a jiných důležitých věcí. Při výběru dávejte důraz zejména na kvalitu výrobku a střídmost barvy.

Tři tipy na dárek pro moderního muže

Všechny tyto dárky můžete najít na e-shopu české rodinné firmy Špongr, která nabízí kvalitní produkty za přijatelné ceny již od roku 1994.

Najdete na Lidovky.cz