Pátek 5. června 2020svátek má Dobroslav 12 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Trivi, účetní firma, o kterou se můžete opřít v každé době

Trivi, účetní firma, o kterou se můžete opřít v každé době | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Trivi, účetní firma, o kterou se můžete opřít v každé době | foto: Trivi a.s.

Najít v dnešní době účetní, na kterou se můžete na sto procent spolehnout a ještě bude mít určitou odbornost a praxi, nemusí být jednoduché. Nová doba přináší i nové možnosti, třeba jako moderní účetní firmu Trivi. Zde najdete nejen celý tým profesionálních účetních, ale i další nečekané možnosti.

Outsourcing účetních služeb může být stále pro řadu podnikatelů nelákavý a nezajímavý, hlavním důvodem je obava, že si nemohou dostatečně kontrolovat aktuální stav svého účetnictví, a tedy i podnikání. Outsourcing má však nespočet výhod. Například pokud se firmě nevyplatí zaměstnávat specialistu, může být tato forma poskytování účetních služeb úsporou peněz. Jsou však peníze rozhodující? Pro každého určitě ne. Pro řadu podnikatelů je nejvíce klíčová důvěra a kontrola svého účetnictví. Outsourcing ovšem nemusí znamenat, že nemůžete mít své účetnictví pod kontrolou, právě naopak!

A jak na moderní účetnictví?

S moderními technologiemi můžete získat kromě účetních služeb další výhody a benefity, které vám usnadní podnikání a uspoří čas pro rozvoj vašeho podnikání nebo zábavu. Například účetní společnost Trivi nabízí kvalitní služby, odbornost a tým účetních a daňových specialistů, na které se můžete dlouhodobě spolehnout. Jenže Trivi není běžná účetní firma, je online účetní firmou. S Trivi získáte kromě účetního specialisty i aplikace pro správu svého účetnictví, které reprezentuje portál a mobilní aplikace, jež si Trivi samo vyvíjí. Díky nim jste ve spojení ať už se svou účetní, tak i s celým svým účetnictvím. Můžete sledovat výstupy účetní agendy nonstop a i jednotlivé kroky zpracování, ale to není vše.

Empatická i odborná podpora

S Trivi nemusíte řešit, že je vaše účetní na dovolené nebo zrovna chytla chřipku. U Trivi dostanete celý tým účetních. Když nebude k dispozici ta vaše, jednoduše ji zastoupí jiná, která bude stejně tak milá a ochotná, a pomůže vám se vším, na co si vzpomenete. Trivi účetní vás zastoupí na úřadech i při kontrolách, kompletně a svědomitě zpracuje účetní agendu, mzdy, kontrolní hlášení a DPH. Také za vás zajistí všechny legislativní povinnosti, přímé odeslání podkladů na úřady a kompletní sledování finančních toků a cashflow.

A co umí online aplikace Trivi?

Bonusem k příjemné a spolehlivé účetní je online mobilní aplikace a portál, do kterého můžete nahlížet 24/7 a které vám zprostředkuje zasílání všech podkladů online, správu celého účetnictví a celou firemní agendu v cloudu. Nabízí i možnost generování finančních přehledů, hlídání cashflow a platebních povinností a vystavování dokladů a faktur. Veškeré své podklady nahráváte do systému Trivi nebo prostřednictvím API napojení automaticky doklady přenášíte, včetně bankovních výpisů z některých bank. Pokud se chcete dozvědět více, navštivte web Trivi nebo rovnou volejte na zákaznickou linku 800 80 60 40. V Trivi vám vše ochotně vysvětlí a sami si můžete zjistit, jak si zjednodušit své podnikání.

A co závěrem?

Je to jednoduché. Můžete si ulehčit své podnikání a ještě využívat moderní účetní služby online. Už žádné starosti nad účetnictvím. Prostě vše posíláte a komunikujete online. Nejen, že se v Trivi o vás skvěle postarají, ale ani nemusíte své doklady fyzicky dodávat své účetní a ušetříte tak další drahocenný čas. Podnikejte v klidu.

Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

Zdravotník měří 21. dubna 2020 tlak pacientovi s nemocí covid-19, který je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

Svoboda na dvou kolech Čechy láká. Porovnali jsme nejpopulárnější skútry

Počet skútrů v Česku roste, porovnali jsme ty nejpopulárnější. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Skútr, to znamená hlavně svobodu pohybu namísto stání v kolonách. V porovnání s automobilem nabízí levnější a...

Mám už celé krize dost, hyperbola strachu je šílená, říká šéfkuchař Pohlreich

Krize ho přišla na miliony. „Teď musíme hlavně bojovat a přežít.“ Vláda... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když vidíte sedět Zdeňka Pohlreicha v úplně prázdné restauraci Next Door v centru Prahy, kde jste si dřív bez rezervace...