12. listopadu 2018 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

V projektu Modřanský Háj si ze široké nabídky bytů, domů vybere každý

V projektu Modřanský Háj si ze široké nabídky bytů, domů vybere každý | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy V projektu Modřanský Háj si ze široké nabídky bytů, domů vybere každý | foto: Modřanský Háj

Do poslední stavební fáze vstupující Modřanský Háj je developerským projektem společnosti Avestus Real Estate. Zájemcům nabízí propojení urbánního stylu s atmosférou venkova.

Modřanský Háj se nachází v krásné a lukrativní lokalitě pražských Modřan. Právě tato lokalita nabízí svým obyvatelům snadnou dostupnost do centra města, na druhé straně ale i bezprostřední blízkost přírody, kterou poskytuje chráněná krajinná oblast Modřanská rokle, a nejen ta. Rezidenční projekt těšící se enormnímu zájmu je skvělou volbou pro ty, kteří preferují moderní, ale zároveň nadčasové bydlení.

Lokalita, ve které se komplex nachází, je vhodnou volbou především pro rodiny s dětmi. Bezpečnost, přátelská sousedská atmosféra, blízkost sportovního vyžití a veškeré potřebné služby, to jsou hlavní přednosti Modřan-Cholupic. Modřanský Háj je nízkopodlažní komplex přímo propojený s okolní zelení svými střešními zahradami a terasovitými bloky. 

Realitní projekt, oceněný Hospodářskou komorou České republiky, získal ocenění pro nejzdařilejší realitní počin roku 2012, láká svými chytrými prostorovými řešeními. V interiérech Modřanský Háj sází na kombinaci solidních materiálů, jakými jsou beton a dřevo, ale i na zemité neutrální barvy.

Závěrečná fáze výstavby Modřanského Háje, která je nově v prodeji, zahrnuje 46 rodinných domů se zahradami a předzahrádkami v dispozicích od 4+kk po 5+1. Finální fáze je rozdělena na dvě etapy, přičemž první z nich zahrnuje 16 jednotek a druhá jednotek 30. Obytná plocha začíná na 135 metrech čtverečních, v největším domě dosahuje až 189 metrů čtverečních. 

Každý rodinný dům disponuje, včetně vlastní zahrady a předzahrádky, také parkovacím stáním a dechberoucím výhledem. Za návrhem domů, stejně tak celého Modřanského Háje, stojí studio A69-architekti s.r.o.

V projektu Modřanský Háj si ze široké nabídky bytů, domů vybere každý

V rámci Modřanského Háje jsou v nabídce i parcely s vlastní infrastrukturou a napojením na inženýrské sítě. Na výběr jsou zde pozemky s výměrou od 805 do 1 020 metrů čtverečních. Napojení na inženýrské sítě je nesporným benefitem, který ušetří spoustu času a práce, proto budou parcely Modřanského Háje již kompletně připojeny na elektřinu, plyn, kanalizaci či telekomunikační sítě.

Modřanský Háj zkrátka nabízí řešení pro každého, kdo hledá bydlení na míru svému životnímu stylu.

Více o projektu, včetně aktuální nabídky jednotek, najdete na www.modranskyhaj.cz.

Najdete na Lidovky.cz