29. listopadu 2018 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Vybírejte rolovací vrata do garáže jako estetický a funkční prvek

Vybírejte rolovací vrata do garáže jako estetický a funkční prvek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Vybírejte rolovací vrata do garáže jako estetický a funkční prvek | foto: Minirol

Zákaznické řešení garážových vrat je vyhledávaným způsobem zajištění osobního automobilu i dalšího vstupu do domu.

Značka Minirol v souvislosti s výrobou rolovacích vrat na míru nabízí zakomponování dodatečných bezpečnostních prvků, možnost sladit vrata se vstupními dveřmi i s fasádou domu, vybrat si typ ovládání a použitých lamel, které mají vliv na životnost garážových vrat.

Vrata na míru vaší garáže

Vrata pro garáže rodinných domů se skládají z hliníkových lamel o krycí výšce 77 mm nebo 55 mm. Rozměry celého produktu si zákazník volí sám přesně na míru stavebnímu otvoru. Výrobce lamel je válcuje a plní PUR pěnou, která zajišťuje lepší izolační vlastnosti. Hliník se k výrobě tohoto typu produktů používá pro jeho lehkost a odolnost. Garážová vrata pořídíte ve dvou provedeních – navíjení do viditelného boxu nebo na hřídel bez krycího boxu.

Vybírejte rolovací vrata do garáže jako estetický a funkční prvek

Pečujte o svoji investici

Pravidelnou pozornost byste garážovým vratům měli věnovat nejen z estetických důvodů, ale také z důvodu prodloužení jejich životnosti a bezproblémového fungování. V první řadě umyjte vrata z obou stran vodou a suchým hadrem setřete prach a nečistoty z vodicích lišt. Kvůli prachu byste měli zkontrolovat i gumové těsnění. V případě jakéhokoliv podezření či problému kontaktujte odbornou firmu, ideálně tu, která zajišťovala prodej a instalaci vrat.

Více než 20 let praxe na trhu

Rozhodnete-li se při výběru garážových vrat řídit popsanými body, určitě se podívejte na nabídku značky Minirol. Výrobce značkových produktů, pobočka belgické společnosti Building Plastics, funguje na českém trhu od roku 1996 a mimo vrat ve Velké Bíteši vyrábí i rolovací stínění a mříže. 

Více informací o značce Minirol najdete na oficiálním webu.

Vybírejte rolovací vrata do garáže jako estetický a funkční prvek

Najdete na Lidovky.cz