Sobota 28. ledna 2023, svátek má Otýlie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Pražský magistrát utváří charakter: Primátor Hudeček už je jako Bém

TOP 09 přebírá způsoby staré pražské party, díky jejichž kritice vyhrála v roce 2010 v pravicové Praze volby. Ukazují to předvolební kvádry.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Svaty

Celá TOP 09 je one man show s
Celá TOP 09 je one man show s jasným business projektem. Na MPSV, MUS, Hazardu, Metanolu, armádních zakázkách se pouze ukazuje co je Kalousek zač.
0/0
18.10.2013 10:02
Foto

Svaty

1. Znaleckých posudků a
1. Znaleckých posudků a expertiz na téma krevní sraženina a její vliv na řízení motorového vozidla Vám v ČR udělá každý druhý za pár korun.2. Je s podivem, že by nevhodný postup a metodika výcviku způsobily smrt jednomu vojákovi. Jedná se o systémové chyby, které by se jistě projevily větším počtem nehod. 3. Zodpovědných osob si nakrásně člověk může vymyslet klidně taky 10. Máte informace, že došlo k jejich potrestání?4. Ve všem, co píšete můžete mít pravdu a vina pana Kalouska nemusí v tomto případě být žádná nebo marginální. Bohužel já v tomto státě nemohu věřit expertýzám, auditům, policejnímu šetření, protože jsou manipulovány. Myslím si o tom své i přesto, že to nemám podložené důkazy. Pouze obecně vím, jak to v ČR chodí. Btw zodpovědnost z Metanolové kauzy, MPSV, armádních zakázek, MUS je na Kalouskově hlavě nepochybně.
0/0
18.10.2013 9:55
Foto

Sseremeto

Myslím si, že
tak mladý smrad, jakým je Hudeček, nemá dostatek zkušeností na to, aby řídil moloch, jako je Praha. Také si myslím, že tak mladý smrad, jako byl Gross, neměl být premiérem. Životní zkušenosti jsou v politice velice podceňovány, vše se řídí tím, jak je nadiktováno nějakým kmotrem. Čím mladší pako, tím lépe se s ním manipuluje a tím lépe slyší na nabídku peněz. Jsou opojeni mocí, myslí si, že se jim, mocným, nemůže nic stát, tak spoustu věcí lámou přes koleno a jsou to takoví kamikadze. Bohužel, v našem státě se zlodějina vyplácí, viz. Gross, Hudeček, Béhm, Tluchoř, Hašek, Kalousek, Topolánek, Dalík, Babiš, Řebíček, Rath, Benda, Vidím, Bárta, Klaus...protože bych se s tím seznamem možná stal pisatelem nejdelšího článku na ČP, tak přestávám, asi by jste každý z vás dovedl přidat spoustu dalších jmen....
0/0
17.10.2013 21:42
Foto

Sseremeto

souhlasím...ještě jste zapomněl
na vele*račku jež se zove HAZARD..... a asi o spoustě dalších vůbec nic netušíme...Že je primátor loutkou Kalouska -  bez něj se v topce nic udělat nesmí, je jasnější, něž křišťálově vydělané peníze socanem Grossem :-(
0/0
17.10.2013 21:28
Foto

Sseremeto

...ale to se nevylučuje s tím,
že je Kalousek zločinec :-D
0/0
17.10.2013 21:25
Foto

Sseremeto

a volit TOP09, ODS, ČSSD
znamená volit zločince.... Myslím, že když hlasovat nebudete, tak váš hlas s s volebním lístkem KSČM do urny nikdo nehodí, jen tady parafrázujete věty "demokratů" ze zlodějských stran, protože o váš hlas asi stojí :-D
0/0
17.10.2013 21:24
Foto

Sseremeto

Dnes, t.j. 17.10. 2013
jsem snad ve všech zpravodajských pořadech zaznamenal, jak se všichni naváží do Zemana. Co si to dovolil říct???1. - je demokracie a každý má právo říct, co chce, i když je prezident2. - jsem otcem dcery, které je 13 let, o "zrůdnosti" Zemana se vůbec nezmínila, nic o tom neslyšela, ví, že kouření škodí zdraví3. - pochopil jsem, jako mnoho jiných, že to byla klasická Zemanova nadsázka, prostě člověk ve 27 letech je natolik rozumný, aby nezačal kouřit4. - bouře ve sklenici vody     
0/0
17.10.2013 21:20
Foto

Kibic1

Kaze vodu, vino pije.
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2013101501
0/0
17.10.2013 11:29
Foto

Miriamfaltova

Bohužel, nezobrazil se mi Váš
Bohužel, nezobrazil se mi Váš odkaz, takže nevím, co jste mi posílal. Nicméně wikipedie, obzvlášť česká, je velmi zrádná, editovat tam může každý (můžete si to vyzkoušet).  Ale k tématu. V roce 1996 došlo v AČR ke dvěma smrtelným nehodám na padáku a to nehody p. Balšínka na OVP-68 a pplk. Kordače při seskoku do vody na OVP-80. Následně pak v roce 1997 došlo k historicky první smrtelné nehodě na VTP-100 (Prinich). U posledně jmenovaného se bohužel projevil důsledek nevhodného postupu a metodiky výcviku.Seskok byl proveden na automatické otevření hlavního padáku, tzv. na lano. Po výskoku a otevření hlavního padáku došlo z nezjištěných příčin k rotaci. Ta, ačkoliv byla velmi mírná a neměla by za následek ohrožení života, byla parašutistou řešena odhozem vrchlíku hlavního padáku. Sám o sobě tento postup nebyl chybný, byl však proveden pozdě, v již nedostatečné výšce cca 30-40 m na zemí. Následkem byla nefunkčnost záložního padáku (min výška otevření 100 m) se všemi důsledky.Podle dostupných údajů, expertizy neprokázaly jako příčinu nehody technickou závadu padáku, ale z informací od kolegů vojína Prinicha, tento nebyl na seskok řádně vycvičen a po dvou seskocích na kulatém padáku mu byl nařízen seskok na padáku typu křídlo. Tak se tedy stalo. Navíc na MK nebyla nikdy vznesena obvinění v rámci toho případu. Objevuje se jméno Michaela Vachuty, který padáky do armády prosadil. Neřekla bych, že je někdo odpovědný za vojínovu smrt, pouze jen on sám. 
0/0
17.10.2013 9:44
Foto

Svaty

http://cs.wikipedia.org/wiki/
http://cs.wikipedia.org/wiki/Miroslav_KalousekPokud bychom se drželi Vašich fakt, je tedy zodpovědný za smrt toho vojína někdo z jeho nadřízených, který mu ten seskok nařídil? Hlavní vinu nesou zpravodajci z jakého důvodu? Díky
0/0
17.10.2013 8:36
Foto

Miriamfaltova

Musím Vás opravit, Kalousek
Musím Vás opravit, Kalousek nemá na rukou krev žádného vojáka, pokud se budeme držet fakt. Vojín Prinich sice na padácích VTP-100 skákal, nicméně neměl dostatečný výcvik s tímto typem padáku. Hlavní vinu na problematickém kontraktu navíc nenese Kalousek, ale skupina zpravodajců z generálního štábu armády (MF DNES 1997). Sama jsem si tyto zprávy ověřovala, na požádání zašlu. Přijde mi úplně zbytečné tu citovat média, nebo nevím co. Nejlepší je si to ověřit sám. 
0/0
17.10.2013 7:47
Foto

P21a27v82e35l 45M20i37c73h72a10l 9173265923

Město postavené na prostituci a chlastu
Zejména adolescentních cizinců, to má těžké. Ovšemže lidské životy mají i další stinné stránky, třeba tabák (aktuálně prý neškodný po dovršení 27 let!) a souběžný nárok na ošetření zdarma. Co ti dědové s rakovinou ústní dutiny,(před protinádorovou léčbou)  co fajfku objevili až na výminku? Ale je tu rozdíl, zda se snáší trpně, nebo legitimizuje, prezentuje jako normální, demokratické, nezávadné ba pochvalné. Proč by se měl prezident prostituovat jen rusům a ne tabákové firmě? Bolševická volební kampaň se musí umět, jen si mávejte rýmovačkami na náměstí jinak osvíceného Dobříše. V takovém chlívě i pražském snadno návštěva smrdí. Vedení stran chce od členů podporu kampaně, u nováčků nejsou miliony po ruce, tak se snaží, jak umí. Tak se republika propadá, v seriozních zemích se vrací do rozvojového světa, kde sice umí montovat, ale pornofilmy jim jdou lépe. Prý fotomontáže, zalhat lze cokoliv, zejména pokud se lež stala identitou, kdysi komunistů, nacistů, dnes i demokratů. Co se může dělat? Plzákovsky zatloukat. Leninsky, stalinsky. Někomu je to banální, jistě, třeba jinak krásná Horní země, nemá v etnografii celý popis svatby ani v konci 19. století. Proč, etnografie jinak obšírná. Inu etnograf se na to nemohl koukat natož o tom psát. Je orální historie  a pro českou zemi smolné knihy již středověku. Z takového hlediska, touto optikou, ovšem je Praha ještě zlatá. Kdo by bádal dál, tomu radím ruskou knihu co cituje antisemita  Solženicyn jen název, ani on si netroufl více. Já spíše filosemita, citovat ji nebudu, mlčeti zlato, nenosil jsem jejich mokasiny, co mohu vědět.
0/0
16.10.2013 21:53
Foto

Frantisek

Ty kvadry jsou ale usmevny
To delal nejaky amater/pitomec... Uzasne je to videt na kvadru na mostu legii, ktery je zohyzden jakousi hnusnou kovovou kostrukci, ma to jednu stenu smerem k rece a ze tri sten je videt x betonovych kvadru, ktere maji tu konstrukci drzet... Jsem zvedav, kdy bude magistrat zalovat zase nejakou National Geographic, nebo koho, az natoci panorama Prazskeho hradu zhyzdene osklivými 5 metru vysokými kovovými klacky...
0/0
16.10.2013 17:11
Foto

Svaty

Podívejte ty kostky jsou jen
Podívejte ty kostky jsou jen třešnička na dortíku. Kalousek má na rukách krev našich vojáků a lidí otrávených metanolem. To si myslím, že je i dost na České poměry. Můžeme jmenovat armádní zakázky, církevní restituce, MPSV. Pokud jste to ochotný tolerovat, to je Vaše volba.  Ja ale ne.
0/0
16.10.2013 13:32
Foto

Romaneto

Toho pána - jak uvádíte Lich
Toho pána - jak uvádíte Lich - si tam dosadil bývalý primátor Svoboda a že mají levnější nějaké kostky ještě neznamená, že jsou jiné strany lepší ... A nevolit nikoho znamená, že můj hlas připadne komunistům. Takže raději volit jednu z demokratických stran a k volbám jít. Než na vše jen tupě nadávat.
0/0
16.10.2013 12:49
Foto

Svaty

Položme si otázku jestli
Položme si otázku jestli každý, kdo má trochu pojem o realitě, věděl co je TOP 09 zač. To, že je to Kalouskův business project se stejnými manýry jako ODS nebo ČSSD nás přesvědčili nejen v Praze ale na MPSV. Od té doby, co pomohli odvolat Liche je jasné, že je to stejná pakáž jako ODSka akorát jemné omlazená.
0/0
16.10.2013 11:43
Foto

Romaneto

Ta úporná snaha trefit se do něčeho, co je od konkurence ANO
V článku se fakticky opakuje jen to, co už dříve Česká pozice psala. Je to snad tím, že Česká pozice, kterou od začátku platí pana Babiš, už nemůže na nic dalšího přijít? Asi ANO ... .
0/0
16.10.2013 10:52