Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Primátor Svoboda reaguje na Michala Semína: Dost bylo nesmyslů

Michal Semín tvrdí, že za záštitu nad festivalem Prague Pride by měl primátor vrátit lékařský průkaz. Jeho závěr komentuje Bohuslav Svoboda.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

P42a73v28e88l 97M94i79c74h72a48l 9853945353

Házet obecné zkušenosti lidstva,
třeba jen neartikulované, instinktivní, na církev je chabé. Ovšemže církev, alespoň ta legitimní, je ukotvena dost hluboko, již tradiční texty mají oporu v Mezopotamii, Egyptě, ANTICKÉM ŘECKU  mnohde jinde, kam obvykle nedohlédneme. Tak deviace i odpor k nim nejsou jen náhody. To není závidět někomu potěšení, to je hledání kontextu, zejména když jde u publicitu, kterou řada prostoduchých bere jako normu. Kdesi u Brna je sekce věznice pro násilné sexuální činy, tam by bylo dobře se ptát - devianté hledají, jsou sdílní - co je odvázalo ?  Je těžké, když jedna varianta sexuálních preferencí je glorifikována a pro jinou jen kastrace? Dokud intimní život byl soukromý, ti druzí to měli klidnější, ovšemže byli, byli i identifikovanější, ale nějak nebyli štváni do extrémů, které ani sami nechtěli. Televize prodá cokoliv, i jezevce z vysočiny, (to lež, v praze politikařil 8 dní v týdnu), čekat od jejích marketingových projektů  ohled na slabší marno.
0/0
16.3.2013 20:38
Foto

Jvs

Jen pro upřesnění
Linky jsou k loňským článkům, letos (pokud se dobře pamatuji) publikovala ČP v létě na téma Prague pride dva texty, z toho jeden Semínův. Ten přitom neváhal v diskuzi pod článkem pana Houdy nazývat zastánce opačného názoru hlupáky. Nyní, když je festival dávno zapomenut, otevřel pan Semín (nyní již kmenový autor ČP) téma znovu, opět s agresívností sobě vlastní.A jen tak mimochodem, zkuste si dát tu práci a obdobným způsobem se podívat jak se ČP vypořádává s dalšími tématy, která tu pan Semín otvírá. Přitom zjevným smyslem jeho textů je vždy propagace vlastní ideologie a tomu je účelově přizpůsoben výběr témat i použité afgumenty. 
0/0
11.12.2012 9:14
Foto

Vladimir1950

....
V mém textu je něco o Semínově recesi a  nadsázce, to je odpověď pro vás. Stačí?
0/0
10.12.2012 21:57
Foto

Akatosh

Respekt.
Za to že přivádítě na svět děti díky. Máte můj respekt i za odvahu v boji proti zkaženým lidem.I když zatím prohráváte, ale třeba se to zlepší.
0/0
10.12.2012 13:15
Foto

R43i81c39h44a65r98d 35C15o64r73t27é33s

Česká pozice dává prostor
širokému spektru názorů, se kterými se redakce nemusí nutně ztotožňovat.  Ten, kdo si dá práci, může při zadání pojmu „prague pride” nalézt několik článků, které se tématikou zabývají již od prvního ročníku této akce.  http://www.ceskapozice.cz/video/deviant/nacvik-tolerance http://www.ceskapozice.cz/domov/politika/devianti-pred-branami http://www.ceskapozice.cz/magazin/special-report/jako-duhove-vily-gay-pride-miri-prvne-i-do-prahy
0/0
10.12.2012 9:05
Foto

Jvs

Souhlasím, že primátor by se neměl mazat
každým lejnem. V tom by si měl vzít příklad z pana prezidenta - takovouto odpověď dostane za úkol vždy někdo z hradní partičky.Pan Semín považoval za nutné nám o Adventu opět připomenout, že víra, kterou vyznává, nemá nic společného s křesťanskou láskou k bližnímu. Žádné překvapení pro toho, kdo již před pár lety někdy zabloudil na jeho blog (tedy v době než začal své texty poněkud kultivovat aby je dostal do medií). Tam bylo tehdy naplno zřejmé o jak netolerantního a nenávistného člověka se jedná.Publikováním takovýchto (nejen Semínových) propagandistických článků se ČP přesunula mezi Parlamentní a jim podobné listy. Škoda, ale když si to tak utajený majitel portálu přeje ... Jen by si pan Ĺéko při svém stýskání, že ostatní media z ČP málokdy něco přejímají, měl uvědomit jaké signály o své představě o "informacích pro svobodné lidi" vlastně redakce vysílá. 
0/0
9.12.2012 19:30
Foto

Jvs

A dnes se zdá,
že Ctirad už je zhulenej.
0/0
9.12.2012 19:06
Foto

Ctirad Bednář

Za podporu oné veřejné prasárny
a ohrožování mravní výchovy dětí v masovém měřítku - soudím podle uveřejněných fotografií - by měl být odebrán diplom jakémukoliv absolventovi VŠ, i kdyby to byl stavební inženýr specializovaný na opravy městských kanalizací. Požadavek spojovat vysokoškolské vzdělání s etickým chováním mi nepřipadá přehnaný.
0/0
9.12.2012 16:32
Foto

Jen jste nevsvětlil
proč by měl Svoboda kvůli PP vracet diplom (o tom je jeho článek).
0/0
9.12.2012 11:57
Foto

Větší malér než, že to řekla je,
že tomu tak opravdu je.
0/0
9.12.2012 11:55
Foto

probuh proc svoboda reaguje?
dava tomu spolku kolem semina legitimitu.. svoboda by mel reagovat na medeu mladkovou.. to je vetsi maler kdyz 93 leta mecenaska umeni rekne ze ji praha hazi klacky pod nohy
0/0
9.12.2012 6:50
Foto

Vladimir1950

Pan primátor
Pan primátor Svoboda rozjel očistu Prahy ve velkém stylu,bohužel, Bohouši skutek utek..Jsi už postarší pán, který se najednou dozvěděl,že na tak velký bordel nemá dostatek času,tak to vzdal. Tak trochu je Svobody na jednu stranu líto, má na stará kolena mladou ženu a dítě, takže ho ten ústup omlouvá..Na druhou stranu proč do toho šel? Pan Semín není recesista,jak někdo tady napsal, operuje tak trochu s nadsázkou..Nicméně má pravdu v tom, že  ti čtyřprocentní nemusejí vystavovat na odiv svou jinakost, je to kontaproduktivní..Pro normální společnost jsou jejich aktivity mírně řečeno málo stravitelné. Prague Pride byl exces, který není hodný následování. Soukromě mi jako osobě tihle čtyřprocentní nevadí, ale neměli by se vyvyšovat nad majoritní společnost.
0/0
8.12.2012 22:21
Foto

Tono

Kvalitní materiál
... prostě SKIPPER hulí kvalitní materiál a tím si šetří zdraví, to se na internetových diskuzích pozná :-)
0/0
8.12.2012 20:41
Foto

Hdkn

KH 1, a jak má Klaus poznat, kdo pracuje a kdo ne ?
Za každou jedovatou slinu na ČP dostane mouřenín třeba 50 tisíc. Hájek za výstup v televizi (v hlavním vysílacím čase zpráv) v době gej parády třeba mega. Jakl za kosočtverec na tričku dostal možná 200 táců. V Monty Pythonu by si tolik nevydělali. Poslední dobou to nemá ale štávu. Chtělo by to další dopis typu "Tatínku...." od mladýho Klause. Profesor pořád cestuje a doma žádný druhý Sarajevo.
0/0
8.12.2012 20:40
Foto

Hdkn

Pane primátore, akademik Semín píše recesistické články.
Asi vůbec nečeká, že na ně bude někdo reagovat.  Zhostil jste se toho zbytečně profesionálně. Argumenty příznivců D.O.S.T.  jsou založené na primitivní manipulaci psychologicky nejslabší části veřejnosti, že když položíte na stůl lejno a připravíte si příbor, zaručeně se najde někdo, kdo ho ochutná. Sice se hodně lidem udělá špatně, ale velmi slabí jedinci budou skandovat, že to je vlastně vynikající, protože okolo nich se také skanduje. Nic na tom, že ti co vše připravili to jíst nikdy nebudou a jsou za skandování navíc placeni.Key Investments "zasponzorovala" ultrapravicové netáhlo Macha, tak proč by podobně nebylo možné financovat jednoho vousatého mouřenína. Stejnou metodu manipulace používá celý roj prohradních alegorických vozů, od Hájkovy opice, po Klausovu oteplovací mašinerii.Tato manipulace funguje na bulvár čtoucí ovčanstvo, ale málo na čtenáře České Pozice. Pan Semín sem vkládá svá "moudra" proto, že Václav Klaus Českou pozici čte. Jsou to takové Semínovy píchačky, evidence, že něco za ty prachy vyprodukoval.
0/0
8.12.2012 20:30
Foto

Černoušek

Dobrý článek, pane doktore
věcný, krátký, dobrou češtinou (narozdíl od Semína) napsaný. Je trapné, že Č.P. vede toho náboženského fanatika mezi svými přispěvateli. Pokládám za velkou škodu, že jste nekandidoval za ODS nebo jako nezávislý na úřad prezidenta. Měl byste patrně šanci získat hlasy z poměrně širokého voličského spektra.
0/0
8.12.2012 18:25
Foto

Kh1

prosim ignorovat
Trochu se divim panu MUDr. Svobodovi, ze mu nejaky Semin stoji za odpoved. Nebylo by uzitecnejsi ruzne ty Seminy, Batory, Hajky, Jakly, ale nakonec i Klausy uplne ignorovat?
0/0
8.12.2012 17:15