Pátek 9. prosince 2022, svátek má Vratislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Proč právě Miloslav Vlček? Je hodný a v ÚOOÚ není co zkazit.

ČESKÁ POZICE se zeptala senátorů ČSSD, proč dávají trafiku v Úřadu pro ochranu osobních údajů expředsedovi sněmovny. Odpovědi stojí za to.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

jaký pán, takový
malé ohlédnutíOF Praha 7 dala Praze a světu i osobnost vrcholného formátu - Igora Němce. Ta OFácká skupinka se sestávala většinou z lidí nespokojených s předchozím stavem a snažící se posunout věci dopředu. Igorek se od počátku netajil, že jeho  cílem není z pozice pěšáků napravovat věci veřejné, ale  "pracoval jsem ve výzkumu, to pro mě už není , budu se živit politikou," spadla nám tehdy brada. V době vzniku ODS, kdy se OF dělilo na vychcánky a ty ostatní,  byl jeden z prvých, pár ODSkových hochů "tak nějak"  krytých seshora, si přivlastnilo obě placené pracovnice, telefon,fax a kopírku (tehdy ještě vzácné, místní OF měly po jednom kuse) a vystartovalo dělat karieru. Igorek zmizel, stal ministrem bez křesla s národnostní agendou. Jako reakci na písecké veřejné utopení Tibora Berkiho Igorek ujistil národ, že rasismus u nás není. Později pražany uklidnil před povodní a dneska dělá z lidí hlupáky když si stěžuje, že z něj dělají hlupáka. Sankcionuje ty, kdo se odhodlají nafilmovat  vandaly či zloděje při činu a bez jejich povolení je zveřejnit-tedy bránit se tam, kde policie selhává. Na druhé straně Dr.Němec ví a akceptuje, když mezi tisíci lidí kolují policií nezákonně vyšťourané  osobní údaje o lidech v nemilosti.    Nesouhlasím, že úřad je zbytečný. Pod Němcovým vedením je zde jasně na špinavou práci.  Jediné řešení - natahat ty Vlčky a jemu podobné pod Němce, ústav zrušit, jejich pár platů na odchodnou společnost ještě unese  a bude pokoj.     
0/0
15.6.2013 5:09
Foto

Martin Cabejšek

Jedinou kvalifikací pana Vlčka bylo, že...
... to byl on kdo rozpoutal hon na šéfa NKÚ pana Dohnala. Odměnou za úspěšné odstranění Dohnala tedy bude teplé místečko. Mimochodem všimli jste si jak po odchodu Dohnala nějak ustaly objevy velkých rozkrádaček tímto úřadem? Hmmm. Že by se v české politice pouhou výměnou hlavního kontrolora, jako mávnutím kouzelného proutku,  přestalo krást. Nebo se spíš přestalo kontrolovat?   Taky si ještě vzpomínáte na špinavou kampaň mediální mafie proti Dohnalovi? A co že to tenkrát psali Lékovci?
0/0
13.6.2013 15:14
Foto

V.Hricák

Nezávisle s Vlčkovo
Nezávisle s Vlčkovo jmenováním do funkce se snažím delší dobu  dopátrat,jaký má tento,a nejenom tento úřad rozpočet.Přes velkohubé volání pravicových stran po šťíhlém a levném státu  nám různé úřady a asociace,z části,či plně financované státem,rostou,jak houby po dešti.Obracím se na diskutující s prosbou o pomoc při rozkrývání financování těchto spolků.Kalousek nemá na navýšení zdr. pojistného za státní pojištěnce,ale na nakrmení desítek úřadů,z nichž značná část u mne budí rozpaky,co do smyslu své existence,se miliardy najdou.
0/0
13.6.2013 5:23
Foto

Kitt

Ústav sice za zbytečný považuji,
ale navrhované řešení by nebylo špatné. Kolik máme ještě nemocných poslanců a těch, jejichž průšvihy byly tak velké, že museli odejít? Aby na to jeden ústav stačil.
0/0
12.6.2013 12:59