6. srpna 2010 15:38 Lidovky.cz > Relax > Vztahy

Američanka našla na Facebooku fotky svého manžela, jak si bere jinou

Lynn Franceová se na internetu dozvěděla o druhé svatbě manžela. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Lynn Franceová se na internetu dozvěděla o druhé svatbě manžela. | foto: ČTK

CLEVELAND Když Lynn Franceová vepsala do vyhledávacího okénka na sociální síti Facebook jméno ženy, s níž měl podle jejího názoru její manžel poměr, věděla, že může objevit šokující informace. Jedno ale nečekala. Po kliknutí na tlačítko "vyhledat" se totiž objevily stovky svatebních fotografií, na kterých byla ona žena a ... Lynnin manžel.

"Tím šokem jsem úplně oněměla. Bylo tam asi 200 fotek. Celé svatební album," vypověděla jednačtyřicetiletá Franceová z Clevelandu agentuře AP události z ledna loňského roku.

Lynnin manžel John, kterého agentura oslovila, ovšem tvrdí, že jeho svatba s Lynn byla neplatná. Dodal, že Lynn o jeho nové svatbě věděla a historku s Facebookem si vymyslela kvůli publicitě, protože prý prohrává soudní bitvu o svěření jejich dvou dětí do péče.

Franceová uvedla, že již asi půl roku před objevem na Facebooku věděla, že jí manžel může být nevěrný. Odjížděl prý příliš často na služební cesty, a to i v den, kdy lékaři propustili z porodnice jejich čerstvě narozeného syna. Jindy údajně nalezla manželův pas v době, kdy měl být dle svého tvrzení v Číně.

Svou sokyni v lásce Lynn později konfrontovala a žena jí odpověděla, že je s jejím manželem zasnoubená. John prý ale Lynn tvrdil, že si svou přítelkyni nevezme. Poté kamarádka Lynn doporučila, aby se podívala na heslo své sokyně v lásce na Facebooku. Informace na něm prý tehdy byly dostupné každému. Teprve objev svatebních fotek prý Franceovou donutil zažádat o rozvod.

Franceová se podle AP provdala za svého manžela Johna v roce 2005 v Itálii. Svatbu jim prý zprostředkovala agentura. Pokud její svatba byla neplatná, ona o tom nevěděla.

Žena také tvrdí, že její manžel před čtvrt rokem navíc odvezl obě jejich děti a ona je od té doby neviděla.

Lidovky.cz, ČTK

Vlhčenec ubrouskový: Krkonoše bojují s odpadky vtipnou kampaní
Vlhčenec ubrouskový: Krkonoše bojují s odpadky vtipnou kampaní

Krkonošský národní park (KRNAP) v loňském roce navštívilo téměř 3,8 milionu lidí. Negativním dopadem masové turistiky je velké množství odpadků, které po sobě lidé v přírodě zanechávají. Dobrovolníci jich každoročně sesbírají skoro 3 tuny.

Najdete na Lidovky.cz