Diskuse

Zapaluje vycpaná zvířata a věří, že se lidé proberou. Zemi by bez lidí bylo lépe, říká norský fotograf

Renomovaný norský fotograf Christian Houge připravil speciálně pro pražskou Bold Gallery výstavu Temple of Light, kde uvede své dva nejnovější fotografické cykly. Hlavní roli v nich hrají vycpaná zvířata, lidské ostatky a oheň.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

PK

Bože, další ťulpas... :-( Proč nepřinesete rozhovor s NORMALNÍM běžným občanem, který chodí do práce, má své denní starosti, má manželku a děti - a s nimi se jde podívat někam třeba na ta vycpaná zvířata! Nebo jen takový ***** bude chodit zapalovat i do kabinetů přírodopisu? Jaký to musí být ubožák, když už neví, čím by se - kromě ničení hodnot - mohl zviditelnit... Tfuj... Rv

3 1
možnosti
KN

K77a85r91e86l 50N49o11v91á33k

31. 10. 2022 8:27

Má pravdu. Lidé jsou nepovedený experiment přírody. I zdejěí příspěvky to potvrzují!!;-D

0 4
možnosti
JH

Tak ať si to hodí, bude to win-win. Navíc s bonusem, že nevzniknou další NFT.

4 1
možnosti

Nejčtenější

Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance
Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance

Období po čtyřicítce přináší řadu změn, které mohou ovlivnit fyzickou i psychickou pohodu. Dopřejte si proto přírodní podporu v čase, kdy ji vaše...

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.