Diskuse
Zapaluje vycpaná zvířata a věří, že se lidé proberou. Zemi by bez lidí bylo lépe, říká norský fotograf
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P29a32v12e49l 65K13o30p98á67č49e11k
Bože, další ťulpas...
Proč nepřinesete rozhovor s NORMALNÍM běžným občanem, který chodí do práce, má své denní starosti, má manželku a děti - a s nimi se jde podívat někam třeba na ta vycpaná zvířata! Nebo jen takový ***** bude chodit zapalovat i do kabinetů přírodopisu? Jaký to musí být ubožák, když už neví, čím by se - kromě ničení hodnot - mohl zviditelnit... Tfuj...
K77a85r91e86l 50N49o11v91á33k
Má pravdu. Lidé jsou nepovedený experiment přírody. I zdejěí příspěvky to potvrzují
J64i79ř93í 11H97o36f33m31a88n
Tak ať si to hodí, bude to win-win. Navíc s bonusem, že nevzniknou další NFT.

Je vám přes čtyřicet? Soutěžíme o přírodní doplněk stravy MenoVit Balance
Období po čtyřicítce přináší řadu změn, které mohou ovlivnit fyzickou i psychickou pohodu. Dopřejte si proto přírodní podporu v čase, kdy ji vaše...


















