Neděle 26. ledna 2020svátek má Zora -2 °C zataženo Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Design

5 NEJ GOSHICO: folklór, cestování i Alexander McQueen

GOSHICO | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy GOSHICO | foto: GOSHICO

Jaké jsou sny a inspirace módních návrhářek milujících folklór? Sestry Malga a Agy neboli značka GOSHICO prozrazují svých 5 NEJ.Tuto sezónu budou NEJZAJÍMAVĚJŠÍM MÓDNÍM TRENDEM  tašky z prošívaných materiálů, které máme v nabídce již tři roky. Každou sezónu nabízíme nové tvary a výšivky.


GOSHICO

GOSHICO


Můj NEJOBLÍBĚNĚJŠÍ NÁVRHÁŘ je Alexander McQueen a Stella McCartney.


Alexander McQueen

Alexander McQueen


Mým NEJVĚTŠÍM NÁVRHÁŘSKÝM SNEM je tvorba, která nemá žádné hranice a je neotřelá. Mým snem je samozřejmě rozvoj naší značky. Rozvoj evropský a světový. K tomu mám  i několik menších přání týkajících se např. lidí, se kterými bych chtěla pracovat nebo míst, kde bych chtěla mít butiky GOSHICO. K realizaci všech těch plánů jsou třeba pořád nové nápady, nové inspirace a fascinace. Můj sen a současně přání je tedy rozvíjet vlastní návrhářskou kreativitu a uchovat si vášeň, která je ve mně.


GOSHICO - inspiraceNEJLÉPE SI ODPOČINU při aktivitě, nejraději cestuji po světě, poznávám nová místa a rozšiřuji si tak obzory. I během dovolené se snažím nasávat nové nápady a poznávat různé styly.


Dopravní letadlo (ilustrační foto).

Ilustrační foto.


NEJPŘÍJEMNĚJŠÍ ZÁŽITKY spojené s GOSHICO? Když potkávám na ulici ženy s našemi taškami. Když dostáváme maily od klientek, které jich mají doma 5 nebo 6. Když vidím, jak nápaditě ženy interpretují mé návrhy, stylizují je a dávají tak taškám GOSHICO nový život.


GOSHICO

Charakteristické plstěné kabelky a doplňky s výraznými folklórními motivy tvoří sestry z Varšavy Malgo a Agy od roku 2008. Prvotní inspirací byla vystřihovánka, kterou jim kdysi vyrobil otec a nadšení pro folklór. První kabelky však měly takový úspěch, že sestry musely zaměstnat další švadleny a dnes má GOSHICO zastoupení v několika evropských zemích včetně České republiky. V posledních kolekcích kombinují polské návrhářky plsť i s jinými materiály - kůží, dřevem nebo plastem a k mání jsou například v obchodě Czech Labels & Friends.


Premium

Pošťák, který vůbec nezvoní. U balíčků z Číny totiž nemusí

Pošta z Číny, ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lidé si objednávají z čínských e-shopů zboží s bezplatnou dopravou a diví se, že nedostanou balíček do ruky. Pošta má...

Premium

Tři roky od věznění v garáži. Daniel dnes pracuje a stará se o miminko

Daniel Příhoda, jehož v roce 2016 věznil s jeho tehdejší přítelkyní Zdeněk... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Daniela před několika lety unesl vyšinutý Zdeněk Hryščenko. I s jeho kamarádkou Janou. Věznil je několik dní ve...

Premium

Pohádky na odpis: kterým hrozí zákazy a cenzura kvůli korektnosti

Jiří Korn v pohádce Honza málem králem (1977) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Zahrajme si na prognostiky. Magazín DNES se zamýšlí nad tím, které nejoblíbenější české vánoční pohádky začnou vadit a...