Sobota 28. května 2022, svátek má Vilém
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

5 NEJ GOSHICO: folklór, cestování i Alexander McQueen

Design

  7:00
Jaké jsou sny a inspirace módních návrhářek milujících folklór? Sestry Malga a Agy neboli značka GOSHICO prozrazují svých 5 NEJ.

GOSHICO foto: GOSHICO

Tuto sezónu budou NEJZAJÍMAVĚJŠÍM MÓDNÍM TRENDEM  tašky z prošívaných materiálů, které máme v nabídce již tři roky. Každou sezónu nabízíme nové tvary a výšivky.

GOSHICO

Můj NEJOBLÍBĚNĚJŠÍ NÁVRHÁŘ je Alexander McQueen a Stella McCartney.

Alexander McQueen

Mým NEJVĚTŠÍM NÁVRHÁŘSKÝM SNEM je tvorba, která nemá žádné hranice a je neotřelá. Mým snem je samozřejmě rozvoj naší značky. Rozvoj evropský a světový. K tomu mám  i několik menších přání týkajících se např. lidí, se kterými bych chtěla pracovat nebo míst, kde bych chtěla mít butiky GOSHICO. K realizaci všech těch plánů jsou třeba pořád nové nápady, nové inspirace a fascinace. Můj sen a současně přání je tedy rozvíjet vlastní návrhářskou kreativitu a uchovat si vášeň, která je ve mně.

GOSHICO - inspirace

NEJLÉPE SI ODPOČINU při aktivitě, nejraději cestuji po světě, poznávám nová místa a rozšiřuji si tak obzory. I během dovolené se snažím nasávat nové nápady a poznávat různé styly.

Ilustrační foto.

NEJPŘÍJEMNĚJŠÍ ZÁŽITKY spojené s GOSHICO? Když potkávám na ulici ženy s našemi taškami. Když dostáváme maily od klientek, které jich mají doma 5 nebo 6. Když vidím, jak nápaditě ženy interpretují mé návrhy, stylizují je a dávají tak taškám GOSHICO nový život.

GOSHICO

Charakteristické plstěné kabelky a doplňky s výraznými folklórními motivy tvoří sestry z Varšavy Malgo a Agy od roku 2008. Prvotní inspirací byla vystřihovánka, kterou jim kdysi vyrobil otec a nadšení pro folklór. První kabelky však měly takový úspěch, že sestry musely zaměstnat další švadleny a dnes má GOSHICO zastoupení v několika evropských zemích včetně České republiky. V posledních kolekcích kombinují polské návrhářky plsť i s jinými materiály - kůží, dřevem nebo plastem a k mání jsou například v obchodě Czech Labels & Friends.

Autor:

V předdůchodu si odpočinu a pak se uvidí. Možnost, o které se moc neví

Premium Má do penze pět let a je v předdůchodu na tři roky. Na víc totiž nemá naspořeno. Že to nejde? Ale ano. Legislativa to...

Mami, ty se uzdravíš! Jana Vránová o synově cestě do NHL i boji s rakovinou

Premium Před sedmi lety si prožila peklo. Bojovala s rakovinou lymfatických uzlin a nevěděla, jak to synovi, hrajícímu tehdy...

Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

Chcete zpevnit tělo? Vyhrajte unikátní gely značky bioten
Chcete zpevnit tělo? Vyhrajte unikátní gely značky bioten

Plavková sezona pomalu klepe na dveře a my pro vás máme speciální soutěž o zeštíhlující gely od přírodní značky bioten. Stačí se jen přihlásit.