Pátek 21. ledna 2022, svátek má Běla
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

5 NEJ modní designérky roku Zuzany Kubíčkové

Design

  7:00
Co poslouchá při pendlování mezi Prahou a Milánem? Co jí v poslední době udělalo největší radost? A jaké jsou její nejbližší plány? Svých 5 NEJ nám prozradila módní designérka roku Zuzana Kubíčková.

Zuzana Kubíčková

NEJLEPŠÍ UMĚLECKÝ POČIN poslední doby je výstava fotografií ONDŘEJE JANŮ v pražském hotelu Icon. Tajemná atmosféra jeho fotografií, focených starou technikou kolodium se nedá vůbec srovnávat se současnou fotkou.

Fotografie z výstavy Ondřeje Janů

Mé OSOBNÍ NEJ tohoto týdne je STĚHOVÁNÍ do nového ateliéru na pražském Jungmannově náměstí. Moc se těším na práci v něm!

Stěhování, ilustrační foto

NEJORIGINÁLNĚJŠÍ DESIGNOVÝ POČIN je pro mě PORCELÁNOVÝ dar od kamarádky Ivy Kralik, který mě velmi potěšil, protože je vlastnoručně vyrobený.

Darovaný porcelý zabalený....

...a rozbalený.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ kousek ŠATNÍKU jsou nové BOTY, které jsem dostala darem od mé sestry. Hm, jsou bílé, což je hodně nebezpečné.

Bílé boty od sestry.

NEJCHYTLAVĚJŠÍ PÍSEŇ, která mi zní poslední dobou v hlavě, je Black coffee od PEGGY LEE.Vím, není to žádná novinka, ale jsem tak trochu hudební outsider, rádio neposlouchám, takže současné pecky jdou poněkud mimo mě.

ZUZANA KUBÍČKOVÁ

Módní designérka roku (Czech Grand Design) Zuzana Kubíčková se právě vrátila z ročního pobytu v Miláně a plánuje se na chvíli usadit v ČR. "S mojí fashion partnerkou Olo a designérkou obuvi Zuzkou Serbak se pomalu chystáme na novou kolekci, která bude představena na podzim, " odtajňuje nejbližší plány, ale dodává, že už se těší na to, "kde ji bude konec příští rok touto dobou." Zuzana Kubíčková vystudovala fashion design na VŠUP a zkušenosti kromě MIlána sbírala i v Paříži a Reykjavíku.

 

Autor:

ANALÝZA: Tři důvody, proč Rusko vpadne na Ukrajinu. A tři další, proč ne

Premium Copak se asi odehrává v hlavě Vladimira Putina? To je otázka, kterou dnes řeší celý svět. Ruský prezident rozehrál...

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nevěra dříve či později vztah zničí. A není cesty zpět, říká filmařka Sedláčková

Premium Vede doslova dvojí život ve dvou zemích. Ve Francii pracuje Andrea Sedláčková především jako střihačka filmů, u nás...

Maminky z eMimina doporučují mlíčko BEBA COMFORT HM-O
Maminky z eMimina doporučují mlíčko BEBA COMFORT HM-O

Maminky z eMimina testovaly prémiovou pokračovací výživu BEBA COMFORT 2 HM-O a BEBA COMFORT 3 HM-O. Pochvalovaly si především chuť, složení a...