4. června 2012 7:00 Lidovky.cz > Relax > Design

5 NEJ: Máte rádi Skandinávii? Blogy o designu? Čtěte Najs tipy

Studio Najs. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Studio Najs. | foto: Archiv Terezy Severýnové

Tereza Severýnová ze studia Najs představuje svá nej. Do jakého města za designem? Jaký blog je největším žroutem času? A proč má ráda skandinávský design? Čtěte dále.

NEJLEPŠÍM ZÁŽITKEM  je nedávná účast s naším studiem Najs na designérském FESTIVALU ASSEMBLY v rakouském Grazu - skvělá atmosféra, mnoho nových zajímavých lidí, krásné počasí a město, které žije.

Tereza Severýnová na designovém festivalu v Grazu.

Tereza Severýnová na designovém festivalu v Grazu.

MOJE AKTUÁLNÍ OSOBNÍ NEJ je souběh několika "velkých" událostí v mém soukromém i pracovním životě a STĚHOVÁNÍ do nového půdního bytu na Břevnově.

Stěhování do nového bytu.

Stěhování do nového bytu.

NEJVĚTŠÍ ZÁBAVOU  je pro mě poslední dobou sjíždění BLOGŮ  o skandinávském interiérovém designu a hledání pokladů na AUKRU.


Skandinávský interiér.

Skandinávský interiér.

NEJZAJÍMAVĚJŠÍ WEB je pro mě každou chvíli jiný, momentálně DESIGNATTRACTOR.COM.

designattractor.com

designattractor.com

NEJOBLÍBENĚJŠÍ KOUSEK ZE ŠATNÍKU je béžové TRIČKO-VESTA z jemného žerzeje, vlastně je to jakýsi obdélník s přišitými rukávy.

TEREZA SEVERÝNOVÁ

Tereza Severýnová

Tereza Severýnová

Mladá designérka pracující převážně s porcelánem a netradičními materiály. Po studiích produktového designu, keramického designu a šperku (Plzeň, Brno, Kodaň) založila v roce v 2008 s Ivonou Novákovou studio Najs. To nyní pokrývá snad všechna odvětví designu - od grafiky, přes módu, šperky a porcelán, až po interiéry. Designérky můžete potkat na mnoha festivalech v ČR i v zahraničí, jejich posledním projektem je účast na workshopu 3xR, o kterém vám brzy přineseme více informací. www.najs.cz


terTereza Houdková