21. února 2017 6:12 Lidovky.cz > Relax > Design

Flér offline. Vysočanská hala C ožije designem

Na jediný víkend se největší český online portál s handmade výrobky odpojí -... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Na jediný víkend se největší český online portál s handmade výrobky odpojí -... | foto: fler

Na jediný víkend se největší český online portál s handmade výrobky odpojí - Fler bude Offline. První víkend v březnu nabídne více než 110 tvůrců nabídne svou tvorbu naživo na pražské Balabence.

Představí se největší hvězdy Fleru z mnoha oblastí - šperkaři, designéři, návrháři, keramici či tesaři.

Na jediný víkend se největší český online portál s handmade výrobky odpojí -...
Na jediný víkend se největší český online portál s handmade výrobky odpojí -...

Organizátoři věří, že ve více než 110 stáncích padne něco do oka snad každému návštěvníkovi. A pokud nevyhovuje barva, velikost nebo vzor, není nic jednoduššího, že se na místě s tvůrcem dohodnout a pak si speciálně pro vás vyrobený kousek koupit od tvůrce online.

Fler Offline je za devět let existence teprve druhou akcí, kterou jinak typicky online portál pořádá. V nově zrekonstruované a prostorné Hale C Balabenka budou o víkendu 4. - 5. března návštěvníci nakupovat ve dvou patrech. Mnoho tvůrců totiž pro Fler Offline udělalo výjimku a vůbec poprvé budou prodávat naživo.

Fler offline

Přehled vystavujících se na konci ledna objeví na www.fleroffine.cz spolu s dalšími informacemi o akci. To podstatné a k zapsání do diáře je ale jisté už teď: Fler Offline, Hala C Balabenka (Drahobejlova 15, Praha 9), 4. - 5. března 2017, 10.00 - 19.00, vstup zdarma.

Najdete na Lidovky.cz