7. července 2014 6:00 Lidovky.cz > Relax > Design

Může být pes hipster? Malý Shiba Inu hlásí, že se stal módní ikonou

Přehlídka oblečení z psího fashion blogu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Přehlídka oblečení z psího fashion blogu | foto: mensweardog.tumblr.com

Nosí kšiltovky, čepice, sluneční brýle i saka s motýlkem či kravatou. Obléká se elegantně jako gentleman, jindy zase jako hipster. Má totiž svůj profesionální blog. Jeho hlavní devízou je, že nejde o typického fanouška módy. Hlavní postavou je v tomto případě pes. Konkrétně japonské plemeno Shiba Inu.

Přestože je na světě módních blogů nepočítaně, tento je s angažmá malého psíka hodně specifický. Existuje již čtyři roky a má hodně početnou základu fanoušků. Jak již bylo řečeno, psík je hodně stylový, náročný s vytříbeným vkusem. Jeho autoři v záhlaví profilu MenswearDog prohlašují, že Shiba Inu žije v New Yorku. Mezi jeho záliby prý patří nikdy neprat svůj oblíbený denim a hlavně se vyparáděný procházet v SOHO.

Přehlídka oblečení z psího fashion blogu

Přehlídka oblečení z psího fashion blogu

Jako správný profesionál má svůj účet i na Instagramu. Rád nosí doplňky všeho druhu a někdy pózuje stejně jako známé celebrity, takže výjimkou nejsou snímky, kdy stejně jako populární zpěvák Pharrell Williams nosí klobouk, popřípadě se fotí u zdi poseté grafiti, přičemž se odkazuje k dílu legendárního streetartisty Banksyho.

Není tedy divu, že z módního světa se ozývají první zájemci, kteří chtějí s oblíbeným blogem spojit své jméno. Aktuálně se psík pochlubil, že jej oslovila japonská značka, která s ním nafotil novou kolekci oblečení na jaro a léto 2014.

tohTomáš Holý

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!