12. února 2017 6:14 Lidovky.cz > Relax > Design

Newyorský týden módy začal navzdory sněhové bouři

Po molu se promenádovaly desítky modelek v jasně barevných, objemných... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Po molu se promenádovaly desítky modelek v jasně barevných, objemných... | foto: ČTK

Newyorský týden módy začal ve čtvrtek večer navzdory sněhové bouři, která město zasypala 36 centimetry sněhu a Manhattan změnila na klouzačku. Celebritám a elitě módního světa se nicméně podařilo dorazit, aby se mohli stát svědky jedné z nejvýznamnějších módních přehlídek světa, napsala agentura Reuters.

Přehlídku pro sezónu podzim/zima 2017 zahájila luxusní značka Nicholas K kolekcí vzdávající hold hip-hopu 90. let minulého století. Po molu se promenádovaly desítky modelek v jasně barevných, objemných kalhotách, a s velkými visacími náušnicemi doplněnými kovovým make-upem.

Ve Spojených státech působící japonský návrhář Tadashi Shoji, který je známý...
Newyorský týden módy začal ve čtvrtek večer navzdory sněhové bouři, která město...

Ve Spojených státech působící japonský návrhář Tadashi Shoji, který je známý svými róbami na červený koberec, prohlásil, že jeho prezentovaná řada oblečení si klade za cíl inspirovat „revoluci lásky“.

„Každá žena, jakékoli velikosti, v kterékoli zemi - o tom je moje přehlídka,“ dodal pro agenturu Reuters jen několik okamžiků před tím, než dav okouzlily modelky v šifónových šatech v délce do půlky lýtek.

ČTK

Nevíte, co vařit? Inspirujte se
Nevíte, co vařit? Inspirujte se

Uvařte rodině něco dobrého.

Najdete na Lidovky.cz