Pondělí 11. prosince 2023, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Design

Přesuňte svůj obývací pokoj na zahradu. Samsung vyrobil televizi, která odolá dešti i prachu

The Terrace nabízí vysokou svítivost, což znamená živé barvy i při jasném denním světle. foto: SAMSUNG

Advertorial
V návodu k obsluze píšou… že může ven! Outdoorová televize Samsung The Terrace s vámi klidně zhlédne napínavý díl oblíbeného seriálu i finále mistrovství světa pod širou oblohou. Lépe možná pod střechou pergoly, ale důležité je, že jí nijak nevadí povětrnostní vlivy. Zatímco klasická televize by se s vámi po dešti, který venku může přijít kdykoli, rozloučila černou obrazovkou, The Terrace si vesele hraje dál, doslova všemi barvami.
  8:00 – ADVERTORIAL

ADVERTORIAL

Prší, pálí slunce, vzduchem létá pyl a prach, přicházejí první mrazíky. Nechceme vám tu předpovídat počasí ani mapovat kolorit roku na zahradě, který by mohli ocenit náruživí zahradníci. Naopak. Klidně se posaďte k odpočinku venku na čerstvém vzduchu a pusťte se do sledování televize. No a když náhodou začne pršet, televizi nebalte, neuklízejte, a pokud jste vy sami pod střechou a v suchu, nikam neutíkejte. The Terrace od Samsungu to totiž zvládne.

První outdoorová televize od Samsungu snese extrémní teploty v rozmezí -31 až...
Večer pod širou oblohou. Díky outdoorové televizi The Terrace nemusíte sledovat...

První outdoorová televize od Samsungu snese extrémní teploty v rozmezí -31 až +50 °C, splňuje krytí IP55, nevadí jí vlhkost, prach ani sluneční svit. V rozumné míře, samozřejmě. Ideální, už pro váš komfort, je umístit televizi pod střechu pergoly, kde televize nebude vystavena proudům vody z letní bouřky. Odolnost si můžete pojistit přídavným krytem, který lze dokoupit.

I při slunci uvidíte vše

Aby bylo sledování televize zážitkem i v exteriéru, kde člověk naráží na spoustu světelných vlivů, je The Terrace promyšlena do posledního detailu a nabízí vysokou svítivost, což znamená živé barvy i při jasném denním světle. Disponuje totiž nadstandardně vysokým jasem 2000 nitů. Za báječným obrazem v každou chvíli potom stojí také rozlišení 4K a technologie QLED. Nepochybně potěší nejen sportovní fanoušky. Obraz je totiž díky rychlé obnovovací frekvenci a plynulému překreslení pohybu jako živý, a proto ideální pro rychlou akci. Každý vstřelený gól nebo průjezd cílovou rovinkou tak uvidíte do posledního detailu.

Na sluneční svit, který by mohl znepříjemnit zážitek ze sledování přes den, je televize důmyslně připravena speciální antireflexní vrstvou, která dokáže zabránit nežádoucím odrazům světla. Denní sledování televize je tak zajištěno. Televize vám samozřejmě zajistí i program na večer. Pokud si chcete užít romantický film pod širou oblohou, odpočinout si po práci nebo s dětmi zorganizovat domácí kino s oblíbeným animovaným filmem, stačí doplnit to správné občerstvení, posadit se a vychutnat si večer podle svého vkusu.

Ťuk, ťuk, a zrcadlí obsah mobilu

K připojení televize stačí jediný kabel. Zbytečné otvory navíc se u outdoorové televize příliš nenosí, proto je vše připravené na bezdrátovou konektivitu. K televizi náleží stylový ovladač, který je rovněž zkonstruován tak, aby vydržel vlivy okolí. Krytí IP56 umožňuje ho klidně zapomenout venku nebo na něj sáhnout mokrýma rukama, když jdete z bazénu, případně i mastnou rukou, když chcete změnit program během grilování.

Televize The Terrace disponuje speciální antireflexní vrstvou, která dokáže...

Co by to bylo za chytrou televizi, kdyby nekomunikovala s dalšími přístroji vašeho domova. Díky funkci Tap View ji snadno propojíte třeba se svým telefonem, a můžete tak televizi snadno ovládat i v ní zrcadlit filmy, hudbu nebo třeba fotky z dovolené, které chcete ukázat sousedům, rovnou ze smartphonu. Tahle funkce je vychytaná tak, že stačí telefonem klepnout na rám televize, ta přístroj hned rozpozná a začne zrcadlit.

Protože na zahradě se pořád něco děje, dětí řádí v bazénu, soused jako na potvoru začal sekat zrovna, když běží váš oblíbený seriál, kde jsou právě napínavé repliky, nebo si zkrátka chcete hokejový zápas s přáteli užít naplno, myslete i na zvuk. Výrobce na něj myslel a televizi nadělil do vínku silnější zvuk optimalizovaný pro venkovní použití. Přesto, kdyby to nestačilo, v nabídce Samsungu naleznete pro dokonalý zvuk i soundbar se stejnými parametry a odolností jako televize The Terrace.

Cena odpovídající výjimečnosti (a dočasná sleva)

The Terrace se prodává ve třech úhlopříčkách – 55, 65 nebo 75 palců. Cena je poplatná neobvyklé robustnosti televize i tomu, co všechno umí, a začíná na bez desetikoruny na sto tisících. Nyní si ji však můžete pořídit výhodněji. Až do 27. června 2021 si totiž The Terrace stejně jako další televize a soundbary, včetně toho outdoorového, z lifestylové kolekce můžete pořídit se slevou. Samsung vám po nákupu na základě registrace a předložení účtenky vrátí část peněz na váš účet, a to až do výše 25 tisíc Kč. Více o akci naleznete zde.

Autor:

Vyhrajte profesionální kosmetický přístroj od značky GESKE!
Vyhrajte profesionální kosmetický přístroj od značky GESKE!

S přístrojem Facial Hydration Refresher 4v1 nebude mít matná a unavená pleť žádnou šanci. O tento zázrak dnes soutěžíme. Jak se můžete zapojit?