16. června 2019 6:34 Lidovky.cz > Relax > Design

Prsteny jako skládačka i vlnité tvary. Designérka představila dvě nové kolekce šperků

Prsteny, které se dají skládat, i takové, které ani jako prsteny nevypadají.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Prsteny, které se dají skládat, i takové, které ani jako prsteny nevypadají.... | foto: Kristýna Malovaná

Prsteny, které se dají skládat, i takové, které ani jako prsteny nevypadají. Úspěšná česká šperkařka Kristýna Malovaná představila začátkem léta dvě kolekce šperků.

Prsteny z kolekce Ona a On
Zásnubní prsten s kuličkou z granátu

Kolekce Ona a on by měla vyzdvihnout mezilidské vztahy, propojení dvou lidských bytostí, ať už bez papírů a formalit či při uzavření sňatku. Druhá kolekce vznikla jednoduše proto, aby v lidech vzbuzovala radost a nemá žádný hlubší význam. 

Prsteny, náhrdelníky či náramky  chtěla designérka vyjádřit harmonický soulad. „Ráda vytvářím symboly, které každý den nositeli připomenou, že nejsou sami. V současné chvíli jsem nejvíce vytížená snubními prsteny na míru a to mě těší, jelikož moje díla jsou součástí krásné životní události a jako originály jí dodávají na jedinečnosti,“ říká designérka ke kolekci.

Druhou letní novinkou je kolekce Random. V ní naleznete zejména veselé tvary, vlnky, kopečky... V lidech by měly probudit touhu po hře, radost ze života, především z toho každodenního. 

Náhrdelník z kolekce Ona a On
apeAlena Pecháčková

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!