Diskuse k článku

Teplákovina je jednoznačně nejlepší materiál, říká návrhářka. ‚Pohodlný a slušivý’

Svou značku M.eli založila během jediného večera po tom, co ušila šaty pro svou kamarádku a na sociálních sítích měly úspěch. Dnes má síť stálých zákaznic a šaty z teplákoviny prodává jak na běžícím pásu. „Momentálně mě nejvíce baví šití šatů, připravuji další druhy střihu na podzim/zimu, mám na svém instagramovém účtu i nabídku pár kousků pro děti, chystám i kolekci pro mužský, tak uvidíme. Ale to vnímám spíše jako doplnění, což se ale může změnit, momentálně mě nejvíce baví šaty,“ říká Michaela Madejová.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Šedivý 20.7.2019 15:25

Asi bych si při spatření podobně pohodlně a slušivě oblečené dámy řekl: "chudák ženská, nemá na slušné oblečení, musí chodit v takovém zoufalém hadru".

A. Kubička 20.7.2019 14:39

Už přišel exekutor pro zdravotní a sociální pojištění? Šéfové velkých firem, politici se svými příbuznými, lobisti, dotační podnikatelé, hejtmani, stavební a překupnické firmy, mafie vzdělávacích kurzů, účetní, advokáti, zaměstnanci politických stran, volební reklamní agentury, televizní homosexuálové a ostatní přeci taky potřebují papat! Nebo byl ten článek pouze pro zaměstnance, kteří si nepřejí být obtěžováni neodvratnými fakty malého podnikání v České republice na začátku třetího tisíciletí?

N. Gajová 20.7.2019 10:28

Teplákovina a pytlovina, měla to vzít komplexně. Slušivé, móóóć slušivé ty červené šatičky. Pro nějakou alzheimrovou babu paráda jaxfiňa. A jak praktické, plíny pod nimi nejsou vidět. A jak pohodlné, babu uložíte do pelechu a nikde ji ty šatičky nebudou tlačit ani táhnout.

M. Sottner 20.7.2019 9:07

Šaty? Já myslel, že jsou to noční košile. Slušivý? Možná v domově důchodců.

R. Stary 20.7.2019 12:17

Nasi politici budou met radost.