19. července 2013 7:00 Lidovky.cz > Relax > Design

Za sladké modely sladká odměna? Soutěž láká studující módní návrháře

Hamé Sweet Fashion | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Hamé Sweet Fashion | foto: Hamé

Studenti mají další možnost zasoutěžit si. Po obalu pivní lahve je tu letní tematika a soutěž o nejkreativnější model, který má něco společného s ovocem.

Za projektem pro studenty oděvních a uměleckých středních, vyšších odborných a vysokých škol stojí společnost Hamé. Nabádá tvůrce, ale popustili uzdu své kreativitě a navrhli modely, které se ovocem inspirují, připomínají ho, nebo jsou z něj samy "ušity".

Studující návrháři z České republiky a Slovenska se mohou přihlašovat ZDE do 14.srpna. Podle organizátorů se mohou účastnit jak samotní designéři, tak umělecké skupiny. Odborná porota složená z módních návrhářů a stylistů pak vybere 10 nejzajímavějších modelů, které se začátkem října zúčastní Hamé Sweet Fashion Show. Ta proběhne v prostorách Ekotechnického muzea, modelkami budou finalistky letošního ročníku Miss Academia a porota rozhodne o třech vítězích. Autor vítězného modelu si odnese 50.000 korun, druhé  místo bude odměněno 25.000 a pro třetího je připraveno deset tisíc korun.

"Mladí návrháři mají jedinečnou možnost tak trochu si zařádit. Když navíc modely předvedou krásné finalistky miss, bude to jistě dokonalý zážitek pro oko, čich i další smysly," dodal k soutěži generální ředitel společnosti Hamé Martin Štrupl.

 

terTereza Houdková

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!