30. července 2014 6:00 Lidovky.cz > Relax > Design

Zombie Boy v Praze, potetovaného modela objevil stylista Lady Gaga

Rick Genest | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Rick Genest |

PRAHA Téměř celý potetovaný, přesto ve světě modelingu úspěšný a známý. Takový je Rick Genest alias Zombie Boy. Značně extravagantní model, který má 90 % svého těla pokryto tetováním. Mezinárodní celebrita přehlídkových mol přijede v září do Prahy na Mecedes-Benz Fashion Weekend (MBFW).

Extravagantního Zombie Boye, jak se mu přezdívá, objevil někdejší kreativní ředitel značky Mugler a zároveň stylista Lady Gaga Nicola Formichetti. Nejdříve z jeho těla, na 90 procentech potetovaného, udělal tvář „své“ značky – Rick se objevil v kampaních i na mole a později ho po boku populární zpěvačky obsadil do videoklipu Born This Way. Rick Genest však dávno není známý pouze jako model, například na přelomu roku zahrála v akčním filmu 47 róninů. 

Rick Genest alias Zombie Boy slaví v modelingu úspěch, i když má 90 % těla...

Rick Genest alias Zombie Boy slaví v modelingu úspěch, i když má 90 % těla...

Letošní MBFW nabídne i české hvězdy. Na přehlídkových molech od 3. do 7. září budou k vidění kreace od designérů Martiny Špetlové či Zuzany Kubíčkové. Těžištěm letošních módních přehlídek bude Právnická fakulta UK. Kromě zavedených značek a práce mladých či začínajících kreativců nabídne MBFW i workshop vedený Liběnou Rochovou. Tento label bude následně nabídnut v aukci do prodeje.

tohTomáš Holý

SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily
SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily

Pojďte s námi otestovat dětské sirupy od NutriFood a ochraňte tak své děti před náporem nemocí a proměnlivého podzimního počasí. Stačí se přihlásit v komentářích.