Neděle 24. září 2023, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Gordon Ramsay si v květnu otevře další steakhouse v americkém Atlantic City

Jídlo

  6:00
ATLANTIC CITY - Britský šéfkuchař Gordon Ramsay otevře v květnu steakhouse v kasinu společnosti Harrah’s v americkém Atlantic City. Bude to jeho druhý podnik v tomto městě, od roku 2015 provozuje hospůdku v tamním kasinu Caesars.

Gordon Ramsay foto: Lidové noviny

První hosté v restauraci Gordon Ramsay Steak zasednou o svátečním víkendu před Dnem obětí války, kterým v USA vždy poslední květnové pondělí začíná letní sezóna.

Domácí těstoviny s humrem podle michelinského šéfkuchaře Gordona Ramsayho

První provozovnu Gordon Ramsay Steak otevřel britský šéfkuchař v roce 2012 v Las Vegas. Po celém světě provozuje 33 restaurací. V Praze otevřel v listopadu 2007 podnik Maze Prague, ale po roce a čtvrt ho zavřel se zdůvodněním, že nesplnil finanční očekávání.

První Skot se třemi michelinskými hvězdami

Hvězda pořadů jako Pekelná kuchyně se narodila 8. listopadu 1966 ve Skotsku, ve městě Johnstone. Gordon Ramsay v šestnácti opustil domov, kde žil s otcem alkoholikem, a snažil se prosadit v profesionálním fotbale. Zranil si však koleno, učení mu moc nešlo a tak se dal na hotelovou školu.

V roce 1993 se stal šéfkuchařem v londýnské restauraci Aubergine a o tři roky později získal první michelinskou hvězdu. V roce 1998 si otevřel vlastní restaurant se svým jménem, kde v roce 2001 získal třetí michelinskou hvězdu a stal se prvním Skotem s takovým skóre.

Autor:

Vyzkoušejte s námi prací kapsle Persil a aviváž Silan zdarma!
Vyzkoušejte s námi prací kapsle Persil a aviváž Silan zdarma!

Pokud se na vás neusmálo štěstí na jaře, kdy naši testeři vyzkoušeli prací gel Persil, tak pak je takhle testovačka přímo pro vás! Hledáme 40...