8. července 2015 6:52 Lidovky.cz > Relax > Dobrá chuť

Indie v Táboře. Zajděte do restaurace Tandoor, doporučuje modelka Budková

Tereza Budková | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tereza Budková | foto: Václav Čermák

Chystáte se o prázdninách navštívit město Tábor a nevíte, kde se dobře najíst? Nechte si poradit od modelky Terezy Budkové, která zde prožila studenská léta.

„Určitě musím doporučit restauraci v hotelu Palcát, kam chodíme nejčastěji. Mimo poledních nabídek a pestrého jídelního lístku se zde konají i různé tématické večery, které jsou zaměřené například na sushi či steaky. Jídlo nejen dobře chutná, ale i skvěle vypadá,“ říká modelka. 

A dále doporučuje: „Druhým tipem je indická restaurace Tandoor, která se nachází přímo v centru na náměstí. Tato restaurace je vyhlášená a musím říct, že jsem si tam pochutnala na všem, co jsem si objednala.“ 

„Můj poslední tip je restaurace Havana, která je taktéž na námestí, kam rádi chodíme jak na steaky, tak na saláty. Některá jídla, která nabízejí, se obměňují podle ročních období, což je také příjemné,“ dodává modelka. 

Tereza Budková

V roce 2009 se přihlásila do soutěže krásy Česká Miss a stala se I. českou vicemiss. Získala ještě tituly Česká Miss Internet, Blesk Česká Miss Čtenářů a Česká Miss Posluchačů Frekvence 1. 

Tereza Budková

Poté Českou republiku reprezentovala na mezinárodní ekologické soutěži krásy Miss Earth na Filipínách.  Jako modelka pracuje převážně v Německu.

apeAlena Pecháčková

Najdete na Lidovky.cz