9. června 2015 6:00 Lidovky.cz > Relax > Dobrá chuť

Liberec? Nejlepší polévky mají v Bílém mlýně, doporučuje herečka Jirešová

Herečka Ivana Jirešová pro Esprit | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Herečka Ivana Jirešová pro Esprit | foto: Tomáš ŽeleznýLidové noviny

Krásné procházky, klidné prostředí a útulná atmosféra. Hledáte nejlepší či nejoriginálnější restauraci v Liberci? Nechte si poradit od herečky Ivany Jirešové.

„Jezdím často do Liberce a velmi ráda se vracím do nově zrekonstruované Prezidentské chaty v Bedřichově. U restaurace kromě dobré kuchyně oceňuji vždy atmosféru. Zakončit dlouhou procházku po horách v útulném, klidném a romantickém prostředí je opravdová slast,“ říká Jirešová. 

Z libereckých restaurací doporučuje dále Bílý mlýn. „Je to u přehrady, je to v malebném prostředí. Miluju tamní polévky a saláty. Vaří středomořskou kuchyni. Mohu vřele doporučit. Mají výbornou obsluhu, prostředí, je to takové čisté, fresh. Mám to tam ráda,“ vychvaluje. 

Herečka Ivana Jirešová pro Esprit
Herečka Ivana Jirešová pro Esprit

A dále doporučuje: „Musím zmínit ještě hospodu Domov, která se nachází pod Ještědem – pravidelně navštěvujeme při novoročním výstupu, je to dobré místo na hovězí steaky pro ty, kdo je mají rádi. Jím maso jen párkrát do roka, spíše preferuji saláty a polévky. Prostředí je moc krásné a útulné, obzvláště v zimě, když hoří krb,“ říká herečka. 

Ivana Jirešová

Ivana Jirešová se do povědomí diváků dostala účinkováním v televizním seriálu Ordinace v Růžové zahradě, kde ztvárnila roli ztřeštěné barmanky Lucie. V televizní anketě Tý Tý 2006 byla zvolena Objevem roku. Zahrála si také roli Morgany v muzikálu Excalibur. S přítelem Viktorem Dykem vychovává dceru Sofii.

apeAlena Pecháčková

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz