25. srpna 2015 6:45 Lidovky.cz > Relax > Dobrá chuť

Nejlepší kachna v Uherském Hradišti. Zajděte do restaurace Net, radí modelka

Eva Čerešňáková | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Eva Čerešňáková | foto: Monika Navrátilová

Hledáte nejlepší, či nejoriginálnější restauraci v Uherském Hradišti? Nechte si poradit od modelky a vicemiss Evy Čerešňákové. „Uherské Hradiště jsem si vybrala proto, že jsem tam do svých osmnácti let vyrůstala a v rámci možností se do něj vracím za rodiči i přáteli,“ říká modelka.

„Musím určite zmínit restauraci Koníček. Je to velmi příjemná restaurace kousek od domu mých rodičů v Uherském Hradišti a má pro mě své kouzlo nejen díky výborným pokrmům, ale především proto, že když se vždy po dlouhé době vidím se svými rodiči a slaví se něčí narozeniny či speciální příležitost, zavítáme právě ke Koníčkovi. Dodržujeme také rodinnou tradici a vždy čtvrtou adventní neděli máme slavnostní rodinný oběd. V posledních letech vždy právě v této restauraci,“ doporučuje Čerešňáková. 

A dále doporučuje: „Restaurace Net. Jedná se o obyčejnou restauraci, rodinný podnik, a pokud si sem zajdete kdykoliv, i o víkendu, na něco z domácího menu, nebudete litovat. Výborná svíčková, nesmírně dobře připravovaná kachna, a tato jídla vás vyjdou včetně přílohy do 150 korun. Zažila jsem v tomto podniku i několik oslav a drží si jak kvalitu jídla, tak je obsluha příjemná a ceny jsou opravdu lahodně připravených jídel už mnoho let téměř neměnné,“ vychvaluje modelka. 

Eva Čerešňáková

„Jsem milovnice dobrého vína a s jednou kamarádkou se držíme tradice, a když se v Hradišti zrovna potkáme, vyrazíme do vinárny Víno Hruška. Mají tam širokou nabídku sýrů. V posledních dvou letech jsem intenzivně pracovala na své první knize, která vyjde na podzim, a když se mi nedařilo se zrovna doma u rodičů soustředit, tak jsem se několikrát přesunula právě do vinotéky, abych tam v klidném koutku mohla při skleničce lahodného moku hledat správná slova pro své myšlenky,“ doporučuje Čerešňáková na konec. 

Eva Čerešňáková

Eva Čerešňáková pochází z Uherského Hradiště. V současnosti působí především jako manažerka marketingu, PR a komunikace v regionu východní Evropy.

Eva Čerešňáková

V minulosti pracovala pro společnosti SAS či BenQ. Necelé tři roky pracovala pro americkou společnost Citrix a od roku 2013 je marketingovou manažerkou technologické společnosti Veeam Software pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Věnuje se moderování a modelingu. V roce 2007 získala titul I. České vicemiss.

apeAlena Pecháčková

KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo
KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo

Měli jste možnost si přečíst o mém porodu a o pobytu v porodnici na šestinedělí. Nyní bych chtěla rozvést poslední a nejtěžší část mého příběhu. První půlrok mého mateřství.