Neděle 4. prosince 2022, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Jídlo

Největší reklamu vám nakonec stejně udělají zákazníci. Jak moc lidé touží po farmářských potravinách?


Za Světem bedýnek stojí usměvavá Jana Bínová, vystudovaná marketérka, s manželem Petrem, bývalým produkčním, kteří se potkali ve zpravodajské televizi. Jejich firma, která bez nadsázky naučila Čechy nakupovat jídlo z pohodlí domova, funguje už 12 let a její mise, tedy podporovat české farmáře a zároveň nabízet kvalitní lokální potraviny, se za tu dobu i přes velkou konkurenci příliš nezměnila. | foto: David Turecký

Premium
Když před 12 lety začala Jana Bínová (35) s manželem Petem (43) rozvážet bedýnky s čerstvým ovocem a zeleninou, byli vůbec prvním e-shopem s potravinami u nás. Dnes silné konkurenci čelí neutuchajícím odhodláním a vírou, že podpora malých českých farmářů je víc než mít nákup doma hodinu po objednání.

Celý článek jen pro členy

Chcete číst prémiové texty bez omezení?

Vyzkoušet tři měsíce zdarma

Makový koláček z pražské řemeslné pekárny, květák z farmy pana Procházky, bůček z rodinného řeznictví v Braníku nebo třeba biovajíčka ze Šumavy. Tohle všechno - a teď mi odpusťte slogan jednoho německého supermarketu, vězte, že se k tomu v textu ještě dostanu - a ještě mnohem víc můžete najít na e-shopu Svět bedýnek.

Stojí za ním usměvavá Jana Bínová, vystudovaná marketérka, s manželem Petrem, bývalým produkčním, kteří se potkali ve zpravodajské televizi. Jejich firma, která bez nadsázky naučila Čechy nakupovat jídlo z pohodlí domova, funguje už 12 let a její mise, tedy podporovat české farmáře a zároveň nabízet kvalitní lokální potraviny, se za tu dobu i přes velkou konkurenci příliš nezměnila.

Tento text je součástí prémiového obsahu pro předplatitele

Dočtěte článek až do konce

Jako člen navíc:

  • Máte k dispozici více jak 30 000 prémiových textů na Lidovky.cz, iDNES.cz a Expres.cz
  • Získáte přístup ke všem našim novinám a časopisům online a zdarma
  • Přednostně pořídíte vstupenky na koncerty v síti Ticketportal a mnohem více
Máte už aktivní předplatné? Přihlásit se
Autor:

Jak neztloustnout po křupkách? Vyhrajte degustační sadu červíků WormUP
Jak neztloustnout po křupkách? Vyhrajte degustační sadu červíků WormUP

Honí vás mlsná? Co místo bramborových chipsů sáhnout po červících? Budete se divit, ale takhle pochoutka se skvěle hodí pro narozeninové oslavy,...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat