Diskuse k článku: Školní jídelna v podání pětihvězdičkového šéfkuchaře

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 13.3.2010 3:48
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
R. Švehla 13.3.2010 3:27

Nový PORG učňovské mládeži !

Přátelé a soudruzi, vážení bezpartijní ! Díval jsem se na webové stránky této soukromé školy - je to HRŮZA ! Představte si : ŠKOLNÉ 10.800,- až 108.000,- Kč ročně !!!!

Ještě že tahle hrůza končí. Protože platit za vzdělání – to je přece nepředstavitelné. Alespoň pro nás pokrokové, levicově založené lidi je to nepředstavitelné. Vždyť školství musí být bezplatné, stejně jako zdravotnictví. Jako bylo za první etapy socialismu, jako bude za druhé etapy.

A ty partnerské školy, prý pro "dlouhodobé individuální studijní pobyty septimánů PORGu" – samé USA, Anglie, SRN, Francie, Japonsko. Prostě žádná pokroková země. Copak je tohle v zájmu proletariátu ?

Prostě – po našem vítězství vrátíme PORG lidu. Učebny zaplní učňovská mládež, místo úpadkové angličtiny se bude vyučovat pokroková ruština. A do jídelny se vrátí naše milovaná univerzální hnědá omáčka.

Mladý vzdělaný lidi potřebujeme jako ... jako sulc ! (M.Jakeš, 1989)    ***    Volte ČSSD a KSČM !

T. Houška 12.3.2010 22:23

Kolikpak zaplatil Martin Roman Lidovkám

za tohle P.R.? Jinak tomuhle článku nerozumím. Chytré, ale okaté trochu přes lajnu.

R. Švehla 13.3.2010 3:48

Milióny !

No moje řeč, pane Houško, moje řeč ! Buď Roman, nebo ten Šubrt, nebo možná snad i soukromokapitalističtí němečtí vlastníci Lidovek zaplatili tuhle reklamu. Je to HNUS !

Jo takhle kdyby ty ubohé děti vykořisťovatelů ve školní jídelně chytily třeba salmonelózu, to by bylo jiná; to by byl hezký článek ! Nebo kdyby se třeba zjistilo, že je tam trápili hladem, to by taky šlo. Ale takováto odporná oslava odporného placeného školství, navíc školy řízené Václavem Klausem ml. - to je děs !

Prostě - kdyby nedoslali ty milióny úplatků, tak by jistě i pisálci z Lidovek psali jinak. Místo takovéto oslavy kapitalismu a demokracie, místo oslavy jakýchsi buržoasních jídel a manýrů by po pravdě napsali, že po našem konečném vítězství opět převedeme většinu úředníků do výroby.

K čemu těm intelikektům bude ve fabrice angličtina, k čemu jim v dolech bude absolvování studijního pobytu kdesi v USA nebo v Japonsku ? Aha ?

Proletáři všech zemí, spojte se !    ***    Volte ČSSD a KSČM !

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

„Když se něco naučíte rychle, váš mozek bude mít tendenci pamatovat si to... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

Prostitutka láká zákazníky za výlohou vykřičeného domu v Dubí u Teplic (2005) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...