23. června 2017 6:37 Lidovky.cz > Relax > Dobrá chuť

SOUTĚŽ: Grilovací sezona je v plném proudu. Vyhrajte gril od Tefalu

Grilování | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Grilování | foto: Shutterstock

Připravte si dokonalý steak nebo grilovanou zeleninu. Vyhrajte se serverem Lidovky.cz jeden ze tří grilů značky Tefal.

O co se soutěží?

  • Optigrill+ Je vybaven technologií „Automatického senzoru grilování“, automatickým nastavením doby grilování v závislosti na množství a tloušťce grilovaného jídla, zvoleném jednom ze šesti programů (burger, drůbež, sendvič, klobása, steak, ryba) a funkcí přípravy mraženého jídla. Během grilování vám barevný indikátor oznamuje průběh: růžovábarva pro zahřívání, modrá a zelená pro začátek přípravy, žlutá pro „krvavé“ propečený, oranžová pro „medium“ ačervená pro úroveň „dobře propečený“. Kdykoliv podle svých preferencí můžete grilování zvednutím víka přerušit,odebrat si svou porci, víko zavřít a pokračovat v grilování na požadovanou úroveň! Nový manuální mód se 4teplotami se hodí zvláště pro grilování ovoce a zeleniny, aby bylo vždy podle vašich představ.
Optigrill+
  • AromatiQ - Řada Gril Aromati-Q 3 v 1 nabízí dvě funkce grilování i jedinečnou funkciaromatizace přírodním dřevem. Grilujte, opékejte a pečte se skutečnou chutí grilovaného pokrmu. Vychutnejte si precizní grilování a jeho lahodné výsledky díky velké pečicí ploše, šestistupňovému termostatu a teploměru ve víku a jeho příkonu 2300 W.
Gril Aromati-Q 3 v 1
  • Optigrill+XL - Obsahuje technologii „Automatického senzoru grilování“, která automaticky nastavuje čas a teplotu grilování podle tloušťky a počtu porcí na grilu a využívá 9 programů (burger, červená masa, sendvič, klobása, ryby, drůbež, plody moře, slanina, vepřové) a režim rozmrazování pro mražené potraviny. Současněsvětelný indikátor umožňuje přímo sledovat přípravu: fialová barva pro předehřev, modrá a následně zelená prozačátek grilování, žlutá pro krvavé maso (rare), oranžová pro středně propečené (medium) a červená pro dobřepropečené (well-done).
Optigrill+XL

A jak gril vyhrát? Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku: Co využívá Opti Grill při měření masa? Své odpovědi nám posílejte do pondělí 12. června.

Lidovky.cz