Pondělí 30. ledna 2023, svátek má Robin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

SOUTĚŽ: Vyhrajte krmení pro mainskou mývalí kočku

Magazín

  6:42
Kočka je společně se psem nejoblíbenější domácí zvíře. Pokud kočku máte, dobře víte, že má svou hlavu. Přesto není kočka jako kočka. Přeci jen - dokážete si představit, že by vaše kočka měla celých dvanáct kilogramů?

Vyhrajte krmení pro kočky foto: Royal Canin

Nebo že byste ji museli mazat krémem s ochranným faktorem proti slunci? Také byste asi těžko hledali perskou kočku, jak vám před domem loví hlodavce. I proto je velmi důležité přistupovat ke každé kočce s péčí přizpůsobenou přímo danému plemenu.

Mainská mývalí kočka

Mainská mývalí kočka patří mezi nejpůsobivější plemena, jelikož se řadí mezi ta největší. Samec totiž může vážit až 12 kilogramů, což je 4x více, než váží jorkšír! Mainskou mývalí kočku na první pohled poznáte díky chloupkům, které jí rostou z uší. Mainská mývalí kočka se pyšní ještě jedním nej. Tím jsou bezkonkurenčně nejdelší vousy, které můžete u kočky spatřit.

A jak krmení pro mainské mývalí kočky vyhrát? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku: Kde byla vyšlechtěna mainská mývalí kočka? Své odpovědi posílejte do neděle 4. prosince. Ze správných odpovědí vylosujeme čtyři výherce.

Autor:

Klamatéři: Byznysu se zranitelností snadno podlehnete i vy
Klamatéři: Byznysu se zranitelností snadno podlehnete i vy

Podvodníci dávno neprodávají jen předražené hrnce. Nyní na to jdou ještě rafinovaněji a nachytat mohou kohokoliv z nás. Upozorňuje na ně unikátní...