Pondělí 27. března 2023, svátek má Dita
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

SOUTĚŽ: Vyhrajte krmení pro perskou kočku

Magazín

  7:00
Zploštělý čenich a dlouhá srst, která vyžaduje důkladnou péči. To jsou hlavní charakteristické znaky perských koček, které se zřejmě vyvinuly z pouštních a stepních koček žijících na Středním východě. Kromě tělesných znaků poznáte perskou kočku na první pohled i díky její povaze.

Vyhrajte krmení pro perskou kočku foto: Royal Canin

Nepatří rozhodně mezi aktivní plemena, nejčastěji ji najdete na pohodlném křesle nebo na posteli, jak podřimuje. Možná i proto patří mezi zcela nekonfliktní a klidná plemena, která ale nebývají nijak závislá na svých majitelích. Kvůli jejich dlouhé srsti byste měli perským kočkám v krmivu dopřát omega 3 a 6 mastné kyseliny a živiny podporující funkci kožní „bariéry“, čímž udržují kůži a srst zdravou. Speciální vláknina obsažena v krmivu napomáhá odstranění chlupů z trávícího systému.

O co se soutěží?

  • 2x Feline Breed nutrition Persian 10kg

A jak krmení pro perské kočky vyhrát? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku: Který národ kočky uctíval? Své odpovědi posílejte do neděle 30. října. Ze správných odpovědí vylosujeme dva výherce.

Autor:

Testování: Otestujte Buchtičky se šodó naruby
Testování: Otestujte Buchtičky se šodó naruby

Máte rádi buchtičky se šodó, ale nechcete se pouštět do jejich přípravy? Tak se přihlaste do testování novinky na trhu – buchtiček s vanilkovým...