29. května 2010 7:00 Lidovky.cz > Relax > Vztahy

Kamarádky z Letné: S Paroubkem v posteli

Předseda ČSSD Jiří Paroubek na stranické tiskové konferenci 13. května v Poslanecké sněmovně v Praze  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Předseda ČSSD Jiří Paroubek na stranické tiskové konferenci 13. května v Poslanecké sněmovně v Praze | foto: ČTK

Pokud má milenecký vztah splňovat svůj účel, tj. přinášet potěšení oběma stranám bez přítěže závazků a šedi každodenního života, měl by mít jisté regule. Mezi nejdůležitější z nich patří pravidla milenecké konverzace. Budete-li je dodržovat, můžete se vyhnout nepříjemnostem.

1. Opatrně s esemeskami – pokud je někdo z dvojice zadaný, vyvarujte se oslovení jménem a ani číslo si neukládejte pod jménem. Snad není tak těžké zapamatovat si devět čísel?! Když vám manžel přijde na esemesku "Jsem vzrušený, jen na tebe pomyslím. Už se těším na příští týden", můžete vždycky tvrdit, že to číslo neznáte, že to byl jistě omyl. Samozřejmě musíte instruovat svého milence (milenku), co má dělat v případě ověřujícího telefonátu (samozřejmě zapírat!).

Kdo jsou Kamarádky z Letné

Helena, 39 let

Rozvedená matka dvou dětí, které jí přerůstají přes hlavu. Děsí ji nadcházející čtyřicítka, a tak se snaží užít si života, dokud to jde. Miluje snídaně do postele, svoji práci a sex.

Klaudie, 33 let

Svobodná, někdy až moc. Perfekcionistka, která chce všechno – skvělou práci, partnera i děti. Jenže s nikým dlouho nevydrží. Miluje čerstvý chleba s máslem, svoji práci a sex.

-

Kamarádky z Letné - sloupek s hvězdičkou

-

2. Vyvarujte se hovoru o manželovi (manželce). Není nic otravnějšího než poslouchat, na jakém filmu (koncertu, výstavě, divadle, opeře) spolu byli a že si pořizují větší dům, zatímco vy se plácáte v 2+kk.

3. Embargo platí i na děti. Můžete se pustit do nekonfliktní výměny informací typu kam jedou na školu v přírodě, jak jim to jde ve škole apod. Chvála dětí vašeho mileneckého protějšku je také v pořádku. Hlavně nikdy nekritizujte. Dokud jeden milenec Heleně tvrdil, jak je dobře, že je její syn Adam samostatný a dcera Viki je silná osobnost (poté, co se Adam dvě noci za sebou neobtěžoval přijít domů a Viki trvala na tom, že bude mít červené kontaktní čočky), bylo všechno v pořádku. Jakmile ale začal s kritikou: "Proč Adam není víc doma? Není ona ta tvoje Viki trochu rozmazlená?" – byl konec. Helena samozřejmě ví, že má doma dva puberťácké spratky, ale aby jí to říkal někdo jiný? Tak to teda ne! Milence má pro radost, ne aby jí nastavoval křivé zrcadlo.

4. Nikdy se nebavte o politice. Co když zjistíte, že má váš milenec opačné politické preference než vy? Kdyby Klaudie ve čtvrtek večer nezačala s Viktorem hovor o volbách, mohla prožít vášnivou noc. Na její nevinnou otázku "Koho budeš volit?" Viktor odpověděl: "Nevím, možná ČSSD, je to tradiční demokratická strana." Klaudie zalapala po dechu – odjakživa volí pravici. "Co je na nich demokratického? Tradiční oranžové hodnoty se dají shrnout slovy: nevadí, že nemakáš, zaplatí na tebe jiní. Nevadí, že teď žijeme na dluh, zaplatí to naše děti. Nic neplať a očekávej skvělé zdravotnictví!" Při poslední větě už skoro křičela, načež ji Viktor přerušil slovy "třesky plesky a pravicová propaganda". A jestli prý Klaudii vadí Paroubkův pupek, je prý její přístup "iracionální".

Napětí by se dalo krájet, ale jelikož Viktor vážil cestu do Klaudiina bytu, bylo jasné, že bude sex. Jenže ona měla i v posteli pořád před očima Paroubka. S pupkem, upoceným čelem a bradavicí. Otřásla se odporem a ze sexu nic nebylo. Do postele si Paroubka nepustí! Dnes ráno šli hodit do urny svoje lístky a uzavřeli dohodu, že už se o politice nikdy, ale opravdu nikdy bavit nebudou.

Facebook

Rády si přečteme vaše zkušenosti. Můžete psát buď do diskuse pod článkem na www.lidovky.cz, nebo na naši stránku Kamarádky z Letné na Facebooku.

Najdete na Lidovky.cz