Úterý 30. listopadu 2021, svátek má Ondřej
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Berlusconi se vrátil ke zpěvu milostných písní

Magazín

  19:48
ŘÍM - Deset dní po složení funkce předsedy italské vlády se Silvio Berlusconi vrátil ke své hudební činnosti a vydal další CD s milostnými písněmi.

Silvio Berlusconi foto: Reuters

Podle agentury AP je spoluautorem přítel bývalého premiéra kytarista Marian Apicelli, který složil hudbu. Sám Berlusconi, jenž se v mládí živil jako zpěvák romantických písní na výletní lodi, tentokrát na desce nezpívá, ale je autorem textů všech 11 skladeb o lásce.

ČTĚTE TAKÉ:

Album charakterizují milostné písně a jazzové aranžmá. Je to již celkem čtvrté CD vydané společně Berlusconim a Apicellim. Je však ještě brzy na odhad, jak dobře se bude album prodávat.

Za bunga bunga obvinění

"Myslím, že se svými velkými zkušenostmi bude schopen napsat velmi dobré milostné písně," řekla AP Maria Grazia Merilliová před římským obchodem s hudebninami, kde se deska začala prodávat. "Ne, absolutně ne, nikdy bych si tu desku nekoupila," dodala na přímý dotaz. Další dotázaná kolemjdoucí projevila ještě méně pochopení. "Nemám ho ráda ani jako politika, ani jako písničkáře. Je nechutný," řekla Maria Rossiová.

Jak šel čas se Silviem Berlusconim? Podívejte se

Silvio si zakládá na svém vzhledu. Podobných fotek moc neuvidíte. Zde pohotový fotograf odhalil, že i takového muže, jakým je Berlusconi, věk dohání (je mu 75 let)

Silvio si zakládá na svém vzhledu. Podobných fotek moc neuvidíte. Zde pohotový fotograf odhalil, že i takového muže, jakým je Berlusconi, věk dohání (je mu 75 let)

Berlusconi rezignoval na funkci předsedy vlády 12. listopadu poté, co jeho koalice ztratila v parlamentu většinu. Hlavní podíl na tom měla neschopnost Berlusconiho kabinetu prosadit skutečně zásadní reformy zaměřené na snížení zadluženosti země.

Dvakrát ženatý expremiér nijak neskrýval své vztahy k jiným ženám. Opulentní večírky v jeho rezidencích za účasti velmi mladých žen nakonec vedly prokuraturu k obvinění Berlusconiho ze sexu s nezletilou prostitutkou, Maročankou Karimou Mahrúgovou známou pod "uměleckým" pseudonymem Ruby Rubacuori. Pohlavní styk s nezletilou je v Itálii trestný.

Autoři: ,

ANALÝZA: Případ Kenosha. Média si napsala vlastní verzi

Premium Půlka Ameriky si udělala z Kylea Rittenhouse, jenž zastřelil dva lidi, vzorovou karikaturu bílého rasisty s puškou, a...

Pět nejčastějších chyb, které Češi dělají v penzijním spoření

Premium Ve starém „penzijku“ si na důchod spoří více než tři miliony Čechů a v nových fondech už přes 1,3 milionu lidí. Stát...

Strach se do lidí pouští jako jed. Horší než covid je hysterie, říká herec Dušek

Premium Je hercem, režisérem, scenáristou, moderátorem. Renesančního ducha zřejmě Jaroslav Dušek zdědil po svém rodu s modrou...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!