Diskuse
BRETT: Jak si herci dali vodu. V létě
Když jsem kolegovi při návštěvě restauračního zařízení oznámil, že si dáme vodu, musel si myslet, že jsem spadnul z višně. Až u třetího piva pochopil, že nemyslím do půllitru, ale dovolenou. Už jsem jel řeky dvě – Vltavu (v ní bratr ztratil snubák) a Otavu (v ní jsme se v podstatě ztratili všichni a nejvíc se chtěl ztratit můj mediálně známý spolužák, kterého lidi poznávali na každém jezu, v každé zatáčce a u každého piva). Jelikož jsem byl rodiči odkojen na bratrech Nedvědech a organizace dovolené padla na mě, bylo celkem logické, který český veletok pokoříme. Sázavu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


















