Středa 4. srpna 2021, svátek má Dominik
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Bývalá královna sjezdu Vonnová zveřejnila na Twitteru své číslo. ‚Pošlete mi zprávu,‘ vzkazuje fanouškům

Magazín

  13:23
Vail (Colorado) - Nejúspěšnější žena v historii Světového poháru alpských lyžařů Lindsey Vonnová zveřejnila ve středu na oficiálním twitterovém účtu číslo na svůj mobil s výzvou, aby jí fanoušci napsali textovou zprávu. Vonnová totiž zastává názor, že sms zprávy jsou osobnější než kontakt skrze sociální sítě.

Lindsey Vonnová pózovala jen s lyžařskými hůlkami. foto: www.twitter.com

Lindsey Vonnová dorazila do Pchjongčchangu.
Americká lyžařka Lindsey Vonnová na tiskové konferenci Světového poháru v...

Pod tweetem s číslem se okamžitě rozpoutala diskuze. Část diskutujících si myslela, že se jedná o vtip nebo že účet napadli hackeři. Jiným se nápad zalíbil. Několik fanoušků lyžařky si pod příspěvkem postěžovalo, že se jim na americké číslo nedaří poslat zpráva.

03.července 2019 v 22:18, příspěvek archivován: 04.července 2019 v 13:10

Want to text me? I got this new number and now I can text my fans directly! Social media is great but it’s not as personal as texting. I can’t get back to everyone but you’ll get something special I promise 970-471-7878 #textme

Lyžařka vzápětí na komentáře reagovala krátkým videem. „Nehacknuli mi účet. Prostě jsem tweetla své telefonní číslo,“ řekla s úsměvem a poté znovu zopakovala svou výzvu.

03.července 2019 v 22:25, příspěvek archivován: 04.července 2019 v 13:10

VIDEO: It?s real. Text me 970-471-7878 https://t.co/wdVue5gB5v

Pro zobrazen? videa mus?te m?t zapnutou podporu JavaScriptu

It’s real. Text me 970-471-7878 https://t.co/wdVue5gB5v

Vonnová se i dalšími příspěvky snažila fanouškům dokázat, že to myslí vážně. O několik hodin později lyžařka napsala, že od fanoušků obdržela opravdu velké množství „textovek“.

04.července 2019 v 04:12, příspěvek archivován: 04.července 2019 v 13:11

I’ve gotten so many texts from fans it’s so cool. Thanks everyone! @PKSubban1 was having fun with it too lol

První Američanka, která vyhrála olympijské hry ve sjezdu, své příznivce ráda šokuje. A to i prostřednisctvím sociálních sítí, kde je Vonnová velmi aktivní. Jen na Twitteru sportovkyni sleduje více než milion lidí. Bývalá olympionička se svým soukromím příliš netají a sdílí nejrůznější intimní fotky a informace ze svého života, což jí zajistilo velké množství  fanoušků i na Facebooku či Instagramu. 

Letos v únoru bývalá přítelkyně golfisty Tigera Woodse oznámila ukončení kariéry kvůli zdravotním potížím. Nyní se věnuje své nadaci, která poskytuje vzdělávací stipendia pro mladé dívky. V roce 2016 vydala knihu o zdravém životním stylu. V Česku vyšla pod názvem V síle je krása.