Čtvrtek 8. prosince 2022, svátek má Květoslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Bývalý přítel zpěvačky Spearsové zahynul v Afghánistánu

Lidé

  12:29
LOS ANGELES - Bývalý přítel americké popové zpěvačky Britney Spearsové, který jí prý v minulosti pomohl dostat se ze závislosti na alkoholu, zahynul v Afghánistánu. Vrtulník, který pilotoval, sestřelili bojovníci z hnutí Taliban, píše na svých internetových stránkách list The Daily Mirror.

Britney Spearsová.

John Sundahl měl se Spearsovou vztah v roce 2007. Seznámili se v Los Angeles na setkání Anonymních alkoholiků. Sundahl prý varoval Spearsovou, že pokud nepřestane pít, zemře. „Pokud nechceš vystřízlivět kvůli sobě, udělej to kvůli dětem,“ říkával jí. Přáteli zůstali i po rozchodu a loni v létě svůj vztah prý obnovili.

Čtyřiačtyřicetiletý Sundahl několik měsíců pracoval v Afghánistánu jako pilot vrtulníku, kterým po této násilím zmítané zemi převážel různé vysoce postavené činitele. Před několika dny bylo jeho letoun při cestě z Kábulu sestřelen. Když se o jeho smrti dozvěděla Spearsová, byla prý zdrcená.

Britney Spears

Nyní 33letá Spearsová na začátku tohoto tisíciletí bodovala s hity jako Oops!...I Did It Again nebo Baby One More Time. Nicméně roky, kdy byla miláčkem především dospívajícího publika, vystřídalo bouřlivé období, kdy se kvůli svým alkoholovým a citovým eskapádám stala oblíbenkyní zejména bulvárních médií. V současnosti má angažmá v Las Vegas.

Autoři: ,

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.
Manažer/ka péče o zákazníky

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.
Praha
nabízený plat: 35 000 - 45 000 Kč

Mohlo by vás zajímat