Pátek 9. prosince 2022, svátek má Vratislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Céline Dion do odvolání ruší vystoupení. Stará se o nemocného manžela

Lidé

  7:00
NEW YORK - Kanadská zpěvačka Céline Dion zrušila až do odvolání všechna svá naplánovaná vystoupení, včetně podzimního asijského turné, a místo toho se chce zaměřit na péči o svého nemocného manžela a jejich tři děti. S odvoláním na prohlášení zpěvačky o tom informují zahraniční média.

Celine Dion s manželem a synem foto: Reprofoto

"Chtěla bych se omluvit fanouškům z celého světa za případné nepříjemnosti a moc jim poděkovat za jejich lásku a podporu," řekla šestačtyřicetiletá Dion, kterou citovala agentura Reuters. Lidé, kteří si již na její představení koupili vstupenky, dostanou peníze zpět.

Dion také uvedla, že chce věnovat každou část své síly a energie na léčení svého dvaasedmdesátiletého manžela Reného. Tomu byl v prosinci odstraněn zhoubný nádor a v červnu kvůli zdravotním problémům rezignoval na funkci zpěvaččina manažera. Navíc se prý Dion potřebuje plně zotavit ze zánětu krku.

Na veřejnosti Dion vystoupila naposledy 29. července v americkém Las Vegas.

Autoři: ,

Soutěžíme o 10 balíčků prémiového mléka BEBA COMFORT 2
Soutěžíme o 10 balíčků prémiového mléka BEBA COMFORT 2

Zapojte se s námi do soutěže a vyhrajte jeden z 10 balíčků oblíbené prémiové kojenecké výživy BEBA COMFORT 2, na které si vaše děťátko pochutná. Co...

Mohlo by vás zajímat